Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem tudom megnézni az...

Miért nem tudom megnézni az adóbevallási tervezetemet?

Figyelt kérdés
Csináltattunk ügyfél kaput de nem fogadja el az adóazonosító jelemet mert még nem töltöttem be a 18. életévemet. Ilyenkor mit kell csinálni?
2019. márc. 24. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj be a területileg illetékes adóhatósághoz és személyesen kérdezd meg, hogy mi a helyzet. De gyanítom, hogy az érted felelős szülőnek is szükséges hozzá valamiféle közbenjárása, lehet, hogy rajta - az ő ügyfélkapuján keresztül - lehet valamit csinálni. De lehet, hogy szimplán csak nem jól van valami beállítva.

Kérdezd meg vagy hívd fel őket!

2019. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi csodálkozni való. A törvényalkotók eg csoportja készít egy törvényt, ami bizonyos ügyek intézését 18 év felett engedélyezi. Aztán meg készít egy másikat, amely ezen ügyek gyakorlását 18 év alatt engedélyezi. Nevezheted trehányságnak, hozzá nem értésnek, a lényeg, hogy sokkal több időd és energiád megy rá az elintézésre. És gyanítom, a szüleidé is. Tényleg személyesen érdemes bemenni. És kifogni egy hozzáértő ügyintézőt.
2019. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!