Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi bajom lehet, ha több...

Cornett kérdése:

Mi bajom lehet, ha több embert károsítottam meg pénzügyileg?

Figyelt kérdés

Előre is kérném, hogy fogyatékosak és rosszakarók ne vállaszoljanak, mert nemadok a véleményükre, itt segítséget kérek, nem pedig kioktatást és okoskodást, köszönöm!


A problémám a következő lenne!

Jófogáson és hardverapro.hu-n egyaránt is hírdetettem terméket.

Több jól sikerűlt üzletem van, mint amennyi balúl elsűlt.

A probléma ott adódik, hogy a hardverapróról kitíltást kaptam egy íp címről való több felhasználóért, utána kitíltást elöző kitíltott felhasználó miatt.

Félbemaradt üzleteim vannak, megkárosítottam ezzel embereket, amiket természetesen kártérítek!

Hardveraprónak írhattam bármit, semmilyen vállaszt nemkaptam vissza!


A jófogás a másik eset, ahol az üzeneteim tünnek el folyton, és nem, nem csak azokkal való üzengetések, ahol kár történt, hanem a többi is!

A banki előzményekbe baszik visszakeresni, ami számlaszámot találtam, arra már visszautaltam az összeget, a többit nemtaláltam meg. Jófogással hosszas beszélgetés után elküldték a sértetteknek az elérhetőségemet, és 1 hiányával felkerestek Engem e-mailen. Megbeszéltem mindnyájjal, hogyha visszautalom az összeget, akkor visszavonják a feljelentést és tisztáznak.


A kérdés az, hogyha a károsúltaknak visszautalom az összeget kis kártérítéssel és a feljelentést visszavonják beleértve a tanúzást is, akkor lehet bármilyen féle bajom a jövőben?

Tudom, hogy 48.001 Ft- felett 1 évtől 2 évig való szabadságvesztést szabhatnak ki.


Előre is köszönöm az értelmes vállaszokat, az értelmetlenek kíméljenek, van elég baj így is, köszönöm!



2019. márc. 27. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

100% ,hogy a kérdező B.Normann.

Nos,nekem a véleményem az,hogy akit behúzott pl egy 240.000 es laptoppal őt pl nem értem.

Egy vadidegen embernek csak úgy utal 240.000 forint-ot,ezek az emberek hol élnek?

Engem szerencsére nem sikerült átverni,de remélem,hogy megtalál végre a rendőrség mert itt lenne már az ideje.


Egyébként a neve:

Bánáti Richárd Norman

Fent van facebook-on és instagramon is.

Lehet neki írni 😉

2020. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt egy esetem egy OnePlus 6 telefon hirdetésre írt, hogy neki van, jó áron.

- képeket többszöri kérésre sem kaptam

- csak előre utalás, és posta jöhetett szóba.

Gyanús volt, pedig akkor nem is ismertem B Normann-t .

Írogattam még neki, hogy képeket mikor küld, de a mai napig nem kaptam :(

2021. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lesitteltek vagy megúsztad?
2021. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elméletileg kapott valamit.
2021. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, még mindig nem Bánat Ricsi vagyok, engem is megpróbált megkárosítani a nagyapja nevével, hamis adás-vételi szerződéssel. :D
2022. márc. 25. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!