Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy nő, feljelentene...

Ha egy nő, feljelentene zaklatásért, mert többszöri elutasítás után tovább próbálkoztam nála, azért hány év börtön jár?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nulla.
2019. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Inkább próbálkozz erre szakosodott oldalakon!

Ott nem fognak elutasítani! :D

2019. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy hogyan probálkoztál?
2019. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A törvény magasból szarik az ilyenekre így semmit sem csinálnának, de ha a nőnek van egy kis esze szarrá veret valakivel, szóval inkább az a kérdés, hogy ebben az esetben mennyi maradandó sérülésed lesz.
2019. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Ilyenen legfeljebb egy agytorzult feminista agonizálna, de már az elsőnél, androfób mivoltából, de egy ilyen élőlénynél biztos nem próbálkoznál be, mert 2 kilométerről már látszik, hogy sorvadt az agya.
2019. márc. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 remélem, egyszer bepróbálkozik nálad egy kétszáz kilós ronda öregasszony, aki nem ért a visszautasításból, ideje lenne megtapasztalnod.
2019. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Istenem hova fajul ez a világ! Én az első barátnőmet fél évig "zaklattam", mire kötélnek állt, pedig mind ő, mind az anyja megmondta, hogy nincs esélyem. Két évvel fiatalabb voltam, a csaj pedig a gimi örökös szépségkirálynője. Aztán végül pont a kitartásom volt, ami miatt megszeretett.

Egyébként ez egy qrva nagy kettős mérce. Ha valamit el akarsz érni, és kitartóan küzdesz érte, kt eset lehetséges. Vagy sikerül, és akkor egy állhatatos, kitartó, küzdőszellemmel remekül megáldott fickó vagy, vagy nem sikerül, és akkor egy makacs, a hibáiból tanulni nem tudó, önfejű, stb balfék. :-))

Azt mondják, a történelmet a győztesek írják. Nos, ez itt is tetten érhető.

2019. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Fél év biztosan. Nekem exem becsületsértése miatt kell bevonulnom 1 évre.
2019. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapból egy sem. Egy nap sem. Lesz egy pont, amikor vagy békén hagyod őt, vagy eldurvul a helyzet és akkor már más a téma.
2019. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A-a, nem bízom ebben a megfogalmazásban.


Akinek nincs vaj a füle mögött az nem aggódik a börtön miatt (plane hogy gyakorlatilag nem is létezik az a jelenség amit próbálsz felvázolni)

Hívd inkább zaklatásnak.

2019. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!