Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok csinálni, ha on-line...

Mit tudok csinálni, ha on-line boltban szeretnék elállni, de nem veszik fel a telefont és nem válaszolnak e-mailre?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat azt h maskor nem vasarolsz megbizhatatlan helyrol
2019. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elküldted az email-t, akkor te megtetted amit kellett. Ne vedd át amit rendeltél! Remélem nem előre fizettél, mert akkor viszont inkább vedd át, vissza nem fogod kapni a pénzed.
2019. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vissza küldöd a terméket és ajánlottan egy levelet, hogy elálsz a vásárlástól. Internetes vásárlás esetén mindenfelé indok nélkül 15 napos van elállni a vételtől.


Levélbe leírod amennyiben nem fizetik vissza úgy feljelentést teszel a rendőrségen és bejelented a fogyasztóvédelemnél is.

2019. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak átvételi pint van és nem tudom a postacímüket.
2019. márc. 29. 14:09
 5/8 A kérdező kommentje:
RedGoat Trade Kft.
2019. márc. 29. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:

2 másodpercembe telt megtalálni:


[link]

2019. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mit sikerült megtalálnod? ezt én is tudom, ott nincs a címük, csak az átvevőpont címe, ahol 100 másik cég termékeit lehet átvenni, a telefont nem veszik fel, levélre nem ragálnak
2019. márc. 31. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Oda küldöd a levelet.
2019. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!