Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy magyar együttes koncertjei...

Egy magyar együttes koncertjeiről ki vagyok tiltva. Mi van, ha mégis elmegyek párra?

Figyelt kérdés

Igazából ők írták nekem e-mailen, de hivatalos levelet eddig még nem kaptam. Valami olyasmit írtak, hogy nem áll módjukban visszavonni a kitiltást a következő pár hónapos koncertjeikről "a már korábban kérelmezett biztonsági intézkedések előrehaladott állapota miatt." Szóval, értem én, hogy pl. Akvárium, Barba Negra, BP stb. nem mehetek, de pl. egy fesztiválon miért ne mehetnék el a koncertjükre? Max. megállok kicsit hátrébb.

(Egyébként az volt a bajuk, hogy kicsit sokat kommenteltem nekik, pl a számokhoz, amiket kiposztoltak, youtube-on is írtam a dalaikhoz, néha meg-megemlítettem őket a hozzászólásaimban stb. Ez náluk már zaklatásnak számít, ezért (is) akarnak távoltartási végzést kérni - meg más miatt is, de azt már leírtam nekik, hogy kicsit félreértették a szavaimat.)



2019. márc. 29. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
A sok nyuszi sztár... Én bezzeg barátkozok egy énekessel és nincs ellenére, nagyon kedves velem. Személyesen is rendszeresen beszélgetünk, meg online is kommentelek neki amire kedvesen válaszol. De ha neki(k) ez jó, nem tudsz mit tenni. Ne menj a koncertekre, ne hallgasd a zenéjük, ne vegyél CDt, ne támogasd őket. Így jártak.
2019. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, öreg, nem tudjuk, mit kommenteltél és mennyit, de ilyen döntést azért nem szoktak csak úgy alaptalanul hozni...
2019. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szeretném tudni, hogy melyik ez az együttes...

Vagy ha azt nem szabad, akkor azt, hogy miket kommenteltél, azt biztos szabad, nem?

2019. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez érdekes, ilyet se hallottam még. Amúgy le van adva a fényképed a beléptetésnél vagy hogy? Olyan kevés a közönségük hogy kiszúrnak a színpadról?
2019. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy megtiltják, hogy ne lehess után kommentelések miatt. Azt, hogy megtiltják csak jogi úton tudják vagy ténylegesen elkell követned valamit. Például egy focimeccsen befutsz a pályára ott pénzbüntetést és eltiltást is kapsz. Na de internetes kommentekért? Amúgy azt se tudják ki vagy, ha csak a neten kommenteltél.. Úgyhogy nyugodtan menj el. Fesztiválról nem tudnak kitiltani, mivel te a napijegyet veszed meg és a fesztiválon belül oda mész ahova akarsz Ők azt nem tudják.
2019. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De tudják ki vagyok, mert az énekessel találkoztam személyesen is, sőt, utána chat-eltem is vele, mert ő nem tartott tőlem, sőt, kicsit "túlbizalmaskodott" is, mert tetoválást akar csináltatni a farkára, erre az idióta elküldte a képet a farkáról, és valami rajzoló applikáció segítségével rárajzolta tetoválás mintáját. És amikor meghirdettek egy koncertet, én addigra már megvettem az AWS-re a jegyet, és azt írtam kommentben, hogy "bocs, inkább AWS, tudjátok, akik azt éneklik, hogy "De magamból ki kell irtanom minden RÉMKÉPET". Plusz még hozzátettem, hogy "reménykedjetek, hogy nem fogom túlságosan beleélni magam az AWS-be, mert még belőlem is előtör a Fekete részem, annak meg nem örülnétek" stb. Szóval, ha kívülről nézem, valóban volt "félelemkeltő" kommentem is, de ezeket azért nem gondoltam komolyan, csak ők lettek kicsit paranoiásak. Annyira, hogy leadták a fényképemet a biztonságiaknak egy néhány héttel ezelőtti koncertjükön, hogy engem ne engedjenek be. Szóval elvileg tényleg ki vagyok tiltva a koncertjeikről, de mint írtam, hivatalos levél hiányában szerintem akkor is el fogok menni pár koncertjükre, pl. amire már megvettem a jegyet, vagy fesztiválokon, max. tényleg próbálok "láthatatlan" maradni.

Szóval amíg nem kapok hivatalos távoltartási végzést, addig nekem nem elég, hogy ők megírták nekem, hogy nem tudják visszavonni a jelenleg is hatályos kitiltásomat a következő néhány hetes-hónapos koncertjükről, mert egy e-mail a zenekartól semmi, ha jön a feljelentés zaklatás miatt, vagy távoltartási végzés, akkor lesz hivatalos, addig nem. Szerintem.

2019. márc. 30. 08:29
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem meg egy zenekar a saját koncertjéről hivatalos papír nélkül is azt tilt ki, akit akar.


Egyébként meg nyilvánvaló, a srác megbízott benned, küldött neked egy képet a tervezett tetoválásról azon a bizonyos testrészen, te pedig kommentben, nyilvánosan elkezdtél erre utalgatni és kigúnyolni.

Plusz odafröcsögöd az eseményük alá, hogy te inkább egy más koncertre mész...

Nagyon gáz vagy, öcsém.

Ha valaki megtisztel a bizalmával és küld neked képet a farkáról, akkor azzal nem illik visszaélni.

Az AWS mondjuk sokat elárul...

2019. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha ennyire ott akarsz lenni a koncertjükön, akkor esetleg keresd fel őket és kérj bocsánatot a viselkedésedért, erre nem gondoltál?

Vagy direkt arra hajtasz, hogy provokáld őket?

2019. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát, miután jött az e-mail, a válaszomban már bocsánatot kértem, hogy nem akartalak bántani titeket, félelmet sem akartam gerjeszteni stb..

Ok, az igaz, hogy valóban nem kellett volna az énekes bizalmával így visszaélni, de más lányoknak küldözgetni képeket a farkáról, miközben van barátnője, szerintem az sem teljesen ép. (Főleg úgy, hogy közben a zenekaron belül - gondolom - már ment a vita miattam.)

Na mindegy, a kérdés még mindig: szerintetek el merjek menni a koncertre, amire már megvan a jegy?

2019. márc. 30. 17:46
 10/11 anonim válasza:
56%
nagyon gyerekes vagy
2019. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!