Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudtok ajánlani egy jó, de...

Ká L kérdése:

Tudtok ajánlani egy jó, de korrekt áron dolgozó válóperes ügyvédet?

Figyelt kérdés
Sokáig kórházban voltam, ezalatt a "feleségem" lenyúlta a pénzt a bankszámlámról, most vinné a lakást, amit a saját és a szüleim pénzéből vettem, és a gyereket is. Tudtok egy jó, de korrekt áron dolgozó szakembert ajánlani? A bontóper Monoron lenne.

2019. ápr. 1. 15:19
 1/3 anonim válasza:
0%
De akkor miből fogod tudni kifizetni?
2019. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Xd házasodni szerződés nélkül

Gratula

2019. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, de nagy valószínűséggel elviszik a lakást a fejed felől. Tudomásom szerint x év házasság után a tulajdonok közössé válnak(?). Gyerekek hány évesek? Egy bizonyos kor felett az ő véleményüket is figyelembe veszik, hogy kivel szeretnének élni...


Felmerülő kérdések: mennyi ideig voltál kórházban? A feleséged derült égből villámcsapásként döntötte el, hogy válni akar? Vagy voltak előjelek.


A "lenyúlta a pénzt a bankszámlámról" részt nem értem. Közös számlán voltatok?

Üdv

2019. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!