Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy mer a v. i önkormányzat...

Hogy mer a v. i önkormányzat egy közismert börtönviselt ember miatt törvényeket sérteni?

Figyelt kérdés

Emberünk a polgármester haverja. A fószer súlyos testi sértésért ült börtönben. Ennek ellenére biztonsági emberként alkalmazzák. Az önkormányzatnál dolgozó rokona révén az általa ingatlanspekuláció miatt elüldözni kívánt delikvensek olyan irataiba is betekintést nyer, amihez nincs köze és azzal is visszaélve kínozza az elüldözendő egyedülálló öreget.

A polgármester tud erről.

A fószer, aki végtelenül primitív és agresszív, évek óta öregembereket kínoz, nőket ver, hatalmát fitogtatja, visszaél vele.

Hol a határ, amikor egy politikus azt mondja, hogy öregem, ezt már ne csináld, mert mindannyiunknak gáz?

Egy önkormányzat, jegyző, polgármester önkénye ellen sehol nem lehet védelmet találni?



2019. ápr. 2. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Sajna nem lehet mit tenni, a narancs kéz bárhova elér.
2019. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Én a helyedben ide sem merném ezt kiírni.

Em frankon fośok már itt élni.

2019. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

Én frankón...


Annyira fośok, már írni sem tudok.😃

2019. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendőrség? Ügyészség? RTL?
2019. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugye a polgármester, rendőrség, biztonsági cég = egy cég.

Nem tudom, mi újság az ügyészséggel.

2019. ápr. 2. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz? Ne legyenek hiú ábrándjaid.
2019. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!