Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A börtönben aki kisebb súlyú...

A börtönben aki kisebb súlyú bűntett miatt kerül be (adócsaló, pénzhamisító stb), azzal is durván fognak bánni a többi rabok?

Figyelt kérdés
Ellentétben azokkal akik nőket, gyerekeket, időseket bántalmaztak, öltek.

2019. ápr. 7. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez van... én több ügy miatt ültem, a kis pitiket senkiknek hívtuk.
2019. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem csak ezen mullik. Viszont nem ő lesz mindenki köcsöge. A hatósági személyeket és akiket lent felsoroltál azokat senki nem csípi, ők vannak legalul.

Attól meg hogy ilyennel bekerül valaki cella köcsög még lehet.

2019. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szecessziós Vájling ***** válasza:
100%
A pénzügyi bűncselekményt elkövetőket nem igazán szokás pl. testi sértés miatt ülőkkel együtt elhelyezni. Rövid ideig találkozhatnak, de tartósan (hónapokig, évekig) biztos nem lesznek cellatársak.
2019. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki adótcsalt nem fogják oda rakni ahol a gyilkosok vannak. Amúgy is van egy bizonyos sorrend. Fogház (legenyhébb), Börtön, Fegyház (legszigorubb). A gyilkosokat a fegyházba rakják, az adócsalókat nem oda fogják...
2019. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha járt boxolni 8-10 évet akkor nem.
2019. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Egy négy fős cellában ketten lefognak és betömik a szádat,amíg a másik megerőszakol. Sitten ült ismerősöm mesélte
2019. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én olyan hallottan szintén sittes ismerőstöl, hogy megkérdezték "csicska lesz-e vagy köcsög??". Elverte mind a hármat. Másnap megint próbálták kóstolgatni, elverte megint mind a hármat. Harmadik nap már könyörögtek neki, hogy tanítsa meg őket verekedni.

(Katona volt a csávó, meg évekig járt küzdősportra is. 3-4 emberrel éppen boldogul, ha azok nem valami nagy küzdősportosok.)

2019. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Terjeszd el hogy nemi beteg vagy...
2019. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen megosztasz velük mindent és kimosod az alsónadrágjaikat,zoknijaikat, akkor talán annyira nem lesznek durvák
2019. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy felettem is írták más intézménybe vannak zárva a veszélyes rabok
2019. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!