Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyanusitottnak aki ellen...

Gyanusitottnak aki ellen büntetőeljárás van folyamatban a rendőrségen, ha telefonál hol tart az ügy, válaszol az ügy előadója elmondja az igazat?

Figyelt kérdés

Decemberben indult eljárás, január végén beszéltem a nyomozóval és mondta, hogy lett egy minősítés is és még majd kihallgatnak ,de előtte tanúkat akarnak kihallgatni még, azt mondta, hogy majd olyan február közepe körűl fognak kihallgatni. Az elmaradt, április közepe van.


Ha felhívnám a nyomozót, válaszolna, hogy hol tart az ügy ,elmondaná őszintén vagy lehet azt mondaná, hogy várjon türelemmel ott tart ahol tart majd megtudja.


Azt mondják, ne hívjam fel mert magam alatt vágom a fát, pedig csak érdeklődés. Levél sem jött több mint két hónapja.



2019. ápr. 14. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha még mindig tartana az se lenne csoda. Volt egy ügy ,amiben érintett voltam gyanusítottként ,az eljárás elindulása után 1 évvel jutottak el hozzám (pedig akit először "bevittek" egyből mondta a nevem meg az adataim,tehát pár nap múlva is behívhattak volna) ,ekkor kaptam egy telefont ,beleszóltak ,amikor meghallottam ,hogy rendőrség szó nélkül leraktam (a telefonos megkeresés nem hivatalos) majd 1 évvel később idéztek csak be. Tehát 2 év kellett az ügy kezdetétől számolva ,hogy behívjanak. Majd az ügy további 2 évig tartott. Egy profil lopásról beszélünk (gyanusított voltam ,a végén meg már csak tanú) ,ezt képesek voltak 4 évig húzni.

Nemtudom mit követtél el ,de amilyen tempóban intézkednek simán eltarthat még pár évig :D

2019. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!