Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem régiben vettem egy játék...

Nem régiben vettem egy játék fiókot ami ( gmailhez volt csatolva így konkrétan gmailt vettem meg ) Azt mondta a srác akitől vettem, hogy az övé ő csinálta stb?

Figyelt kérdés
Na most fel keresett az eredeti gazdája a fióknak és rendőrséggel fenyeget, hogy elfog menni a rendőrségre. Ilyenkor mit lehet tenni? Tényleg én is hibás vagyok?

2019. ápr. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden játék szabályzatában benne van, hogy a fiókkal tilos üzletelni.
2019. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

A gmail fiókod nem a sajátod, ez az információs rendszer megsértésének kategóriájába tartozik, ami btk. 423 § vétség, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Egyébként a magyar rendőrség a seggét se fogja felemelni ilyen ügyek hallatán, ők azt se tudják, hogy mi az az internet.

2019. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Én sok ilyet megéltem. Magam is klánban játszok. Volt pár ilyenben részem a tagokkal...


Egyrészt ez nem rendőrségi ügy, mert nem történt bűncselekmény.A rendőrség nem fog nyomozni. Nem kell ettől tartani.


A legrosszabb amit tehet, hogy letíltatja az accod a supporton keresztűl, de ehhez bizpnyítania kell hogy az ővé volt. Be kell scannelnie számlát, amin az accra vett a shopból csomagot. Ha ezt nem tudja megtenni a support sem tesz majd semmit.


Neked az első most az legyen, hogy beállítod az accon, a mobilod. Mobilodon kersztül új a saját e-mailedet rendeled az acchoz, így már a tied lesz az acc hivatalosan. Ezek után, csak ha megvan az accod hozzárendelése, akkor törlöd a vásárolt accot. Törlés után nem adnak ki adatot IP mac, címekről a szolgáltatók senkinek. Ha ezt megteszed semmi bajod nem eshet és senki sem veheti el az accod.

2019. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!