Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Arab csalad egyesitese az...

Arab csalad egyesitese az unioban?

Figyelt kérdés
Adott egy arab szarmazasu ember, aki az unioban el nehany eve. Van itt olyan, aki vegigcsinalt csaladegyesitest akar itt, akar az unio mas orszagan belul? Ezen kivul erdekelne meg, a meghivolevel h mukodik? Kerem olyan irjon, akinek van konkret tapasztalata vagy erdemben hozza tud szolni a temahoz ertelmesen!

2019. ápr. 29. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Támogatom az arab családok egyesítését Arábiában!
2019. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Tehát tisztázzuk:


Te olyan Európában élő araboktól vársz választ, akik évek óta Európában élnek és sikerült az 1-2-3-4 feleségüket/férjüket és a 3-8-12 gyereküket családegyesítés címén idetelepíteni és ők hogyan csinálták?

Hát én nem hiszem, hogy erre a Gyakorin fogsz választ kapni.

2019. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
A fejed kellene egyesíteni egy 7.62-es lőszerrel.
2019. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
45%

Igen, de nem most csináltam, úgyhogy nem sokra emlékszem, bocs.


Kellett igazolás arról hogy van hol lakni és hogy van elég jövedelmünk, aztán volt beszélgetés, hogy teszteljék, tényleg együtt élünk-e.

2019. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Konkretan anyuka illetve testver, akiket szeretne itt tudni. Szo sincs 100 masik csaladtagrol.

(Mivel nem osztottam meg, igy nyilvan senki nem tudja emberunk tortenetet, de talan nincs is erre szukseg.)

Nagyjabol utanaolvastam mar a dolgoknak hivatalos oldalakon, de szerettem volna olyannal beszelni, akinek van szemelyes tapasztalata.

2019. ápr. 29. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Konkrétan anyuka és konkrétan testvér, az nem családegyesítés.

Akkor az anyuka hozhatná az ő testvérét és az meg a házastársát az összes gyerekkel, de a házastársa is hozhatná a testvérét, annak a házastársát az összes gyerekkel, így egy pereputty alaphangon 500 ember!


A családegyesítés házastárs és gyerek, vagy az arabod húzzon haza, ha nem írja nélkülük!

2019. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
* bírja
2019. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
#3 téged meg nyilvánosan kivégezni Butapesten
2019. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szülőjét azt hiszem hozhatja, testvért már nem biztos. Legalábbis nem családegyesítéssel.

Kell hozzá jövedelemigazolás, befogadó nyilatkozat, megfelelő mennyiségű megtakarítás a bankban stb. A kettes betétlapot kell hozzá egyébként kitölteni amit a bah ügyfélszolgálatán tudsz szerezni. Ezzel viszont az idehozott ember nem tud dolgozni, azt külön kérvényezni kell, azt a betétlapot is ugyanott tudod megkapni.

2019. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget. Irhatok neked esetleg privatban, illetve zavarhatnalak par kerdessel ezugyben?
2019. máj. 4. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!