Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki feljelent zaklatásér...

Ha valaki feljelent zaklatásért ezeket tudom tisztázni?

Figyelt kérdés

A történet:

Fejfájásom és alvászavarom van.

Egy gyógyítóhoz járok 2 éve havi 130 ezer Forintért.

Azt hazudtam, egyszer neki, hogy nincs facebookom, ezért nem hisz el nekem semmit.



Nem bírtam a munkát betegen, ezért ő beajánlott egy embert akitől kölcsönkérhetek.

20.000 euró kölcsönt kértem tőle. Először elkért 275 eurót majd 600 at, majd 4125-öt majd 575 öt. Most 6000 eurót kér, de azt már nem tudom kifizetni.

Western Unionon keresztül küldtem neki a pénzt.


Eközben rengeteg emailt írtam a gyógyítómnak. Bementem a pszichiátriára, hátha kapok valami támogatást a problémámra, és mivel azt mondta, hogy ha nem engednek ki, öngyilkos leszek, mert a gyógyítóm kezelései nélkül vissza fogok esni. Ezért egy hétig a zárton.


A gyógyítóm azt írja nekem, ha nem fizetek ki 5 millió forintot a sok levélért amit küldtem neki, fel fog jelenteni zaklatásért.


2019. máj. 6. 08:43
 1/6 A kérdező kommentje:

egy hétig a zárt osztályon voltam. Mikor hazaengedtek a pszichiátriáról öngyilkossági kényszerem, volt ezért rengeteg levelet írtam a gyógyítómnak.

Főleg ilyen öngyilkossággal kapcsolatosakat. Ő meg fel fog jelenteni, ha nem küldök neki 5 milliót.

2019. máj. 6. 08:45
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha feljelent zaklatásért, lehet tisztázni, hogy a pénzt nem kaptam és a pszihiátrián voltam, ugye
2019. máj. 6. 08:46
 3/6 A kérdező kommentje:
ez mi pénzbe kerül majd nekem, mert már csak 6 ezer forintom maradt. A gyógyítóm lehordott, minden fösvény szarrágónak.
2019. máj. 6. 08:55
 4/6 A kérdező kommentje:
ez milyen hosszú procedúra?
2019. máj. 6. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy beszámítható, azt se tudod mit csinálsz. Feljelenthet, de nem lesz belőle semmi. Sárga papírod nincs esetleg?? Magyar törvények szerint, ha van ilyen papírod konkrétan bármit csinálhatsz, max elmegyógyba visznek és kész. Mert ha van róla papírod, hogy nem tudod mit csinálsz, veszélyes vagy az emberekre, akkor bármit csinálhatsz.
2019. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul csináltad. A zárt osztályon azzal kellett volna fenyegetőznöd, hogy öngyilkos leszel, ha kiengednek. Gyógyítód meg nincsen, kuruzslód van, menj el egy igazi orvoshoz. Sürgősen. És beszélj neki a kuruzslódról is, majd ő megteszi a jogi lépéseket.
2019. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!