Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hangos szomszéddal mit lehet...

Hangos szomszéddal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Panel 4-ik emeletén lakom. Egy szomszéd este 9-10-től cirka éjfélig kiabál, hangosan beszél, hujjogat.


Tudja, hogy zavar. Ha falon átkopogok visszakiabál hogy "Ne kopogtasááá!"


Mit lehet tenni? A hatóságok ingerküszöbét ez gondolom nem lépi át, másrészt hogy bizonyítom? A többi lakóval nincs kapcsolatom, nem tudom őket mennyire zavarja.


Ha az éjféli kiabálásra a hatóságok nem érzékenyek, akkor a kora hajnali zenebonára sem. Nem vagyok hangos ember, de a hangfalaim full hangerőn elegendő hangerőt adnak az ébresztésre.


De mit lépne erre a hangember? Visszafogná magát vagy csak rontanék a helyzeten? A szövegéből ítélve elég infantilis ember.


Költözés nem opció, a többi szomszéddal sem akarok erről beszélni.



2019. máj. 16. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig vagy szót értesz a hangoskodóval vagy összefogsz az érdekelt szomszédokkal. Tehetsz feljelentést, hosszú és és kevés az esély az eredményre.

A szövegből az vélelmezhető, hogy szóból kevéssé ért az illető. Érdekeltté kell tenni a csendre. ennek rengeteg módja van, fantázia kérdése, de a szomszédokkal mindig sokkal hatékonyabb.

2019. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rendőrség pedig kimegy! Pont itt olvastam, hogy amikor nem akart a szomszéd ajtót nyitni nekik még az áramot is lekapcsolták a rendőrök, hogy kicsalják. Az is panelos hangoskodó sztori volt, tehát nem valami súlyosabb. Egy hívást megér, legfeljebb nem jönnek, veszíteni nem lehet rajta csak nyerni ha megpróbálod. Ha meg jönnek és már ötödjére van róla papírod akkor lehet esetleg magasabb fórumra vagy a lakógyűléshez fordulni a bizonyítékkal.
2019. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Amint ordibálni kezd, ezt nyomassad max hangerőn, és tedd a falhoz a hangfalakat. Nekem működött :D még a hangoskodó jött le hozzám, hogy fejezzem be. :D aztán közöltem vele, ha befogják akkor nem lesz heyyeyyeee, de amint egy pisszenést hallok, viseljék a következményeket...:D

2019. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!