Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha életemben egyszer láttam...

Ha életemben egyszer láttam apámat (akkor is olyan kicsi voltam hogy nem emlékszek rá) szerintetek megítélhetik neki majd a rokontartást?

Figyelt kérdés

GYT-t fizette, 5éve lett vége, akkor havi 15 volt. Elvileg 100 alatt keresett, sőt ilyen 70-75. Annyit tudok róla hogy nagyon beteges, és már 60 fölött van. Még megemlíteném hogy a 8-os, a 12-es, a 14-es ballagásra meg lett hívva, pár szülinapra is, sose jött el, se volt semmi. Sose keresett, igazából azt sem tudom milyen ember, csak ezek alapján gondolok róla valamit.


Ha nagyon lerobban szerintetek így megítélik a szülőtartást neki?


2019. máj. 20. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Végülis mind1, ha tényleg ilyenre kerül a sor és megítélik akkor megítélik... Elvileg nem kerülhet az én megélhetésem veszélybe.
2019. máj. 20. 11:59
 2/4 kovpet ***** válasza:
Érdemtelen, tehát valószínűleg nem ítélnek meg neki semmit.
2019. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Gyerektartást fizetett, úgyhogy nem egészen érdemtelen.
2019. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

Az törvényi kötelessége, nem érdem.


Szerintem ez kimeríti az érdemtelenséget: "életemben egyszer láttam apámat (akkor is olyan kicsi voltam hogy nem emlékszek rá)".

Egy szülőnek nem csak a gyerek megcsinálása és pénzelése (havi 15 ezer amúgy, az semmi) a feladata, hanem a felnevelése. Esetünkben ez láthatóan nem történt meg.

2019. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!