Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Az embernek ilyenkor van joga visszakövetelni a pénzét?

Ha kajáldában / büfében / cukrászdában csupasz kézzel pakolják a tálra a kajádat.

Egész konkrétan amúgy egy gyrososnál láttam ilyet, hogy a húst csupasz kézzel felmarkolta, bele a pitába. Zöldséget szintúgy. Szerintem rettentően gusztustalan. Vagy szerintetek én vagyok finnyás?

Ilyen helyzetben (feltéve ha előre kellett fizetned) mit tudsz tenni?

máj. 20. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok
Szólhattál volna érte, mivel van csipesz vagy valami amivel kiadagolja. Vagy adjon másikat, vagy ott hagyod. Kérd vissza az árát ha nem ad másikat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 20. 13:26 Privát üzenet
Az éttermekbe is kézzel készítik. Csak te nem látsz be a konyhába. Az nem zavar? Ha én ilyes gyors kajáldaba eszek látni szoktam, hogy kezet mosnak előtte. Ha nem teszi nyugodtan szólhatsz vagy elállhatsz még előtte.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 20. 21:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha nem látom, akkor nem zavar. :-)

# 3/3Időpont máj. 21. 06:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Joga van visszakövetelni a nevemre iratott házat apámnak?
Ha túlfizetünk egy számlat mennyi ideig van jogunk visszakövetelni, mikor évül el?
Ilyenkor most mit tegyek? Télleg igy van? Keresek másik Ügyvédet? Lehet hogy az ügyvéd csak átfutotta a dolgot és hülyeségetmondott?
Társkeresőn valaki az én képeimmel regisztrált! Ilyenkor mit lehet tenni?
Ilyenkor mit lehet tenni?
Nem kaptam csekket, ilyenkor mi van?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!