Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mehetek Budapesten közmunkára,...

Mehetek Budapesten közmunkára, ha vidéki lakcímem van?

Figyelt kérdés
Tartózkodási helyként sem tudom magam bejelenteni ide. Ha bemegyek itt a munkaügyi hivatalba, elhajtanak?

2019. jún. 4. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért mehetnél? Dolgozni viszont elmehetsz.
2019. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mennék, de nem vesznek fel

Persze próbálkozom folyamatosan, csak érdekelne, hogy ez a hivatal tud-e nekem segíteni

2019. jún. 4. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A közfoglalkoztatási törvény szerint, ha a munkahely és a lakóhely közötti utazás a két órát meghaladja, bizonyos további feltétel esetén a közfoglalkoztatónak biztosítania kell a térítésmentes szállítást - talán ezért nem alkalmazzák, vagy azért, mert hiába nincs két óra út a munkahely és a lakóhely között, az útiköltséget a kormányrendelet szerint akkor is meg kell téríteni.
2019. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk elmagyarázhatnád, hogy hogy a búsban nem tudsz elmenni dolgozni!


Merthogy egy munkaerőkölcsönző azonnal ad neked munkát, az biztos. Lehet, hogy teszkóban kell éjszakáznod, de kit érdekel??? Az még többet is fizet, nettó 200 meg is van vele... a többi szutyokkal is minimum 150 ezer.


Vagy még a 8 általános sincs meg? Vagy valami betegséged van?

2019. jún. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, sajnos ott tényleg nem tudnak segíteni.

Ezt a munkaerő kölcsönzőt még nem hallottam, ott tisztességes, bejelentett munkákra "utalnak ki"?

2019. jún. 5. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ugyanaz, mint a diákszövetkezet. Általában ők is csinálják.
2019. jún. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!