Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok Miskolcon ilyen...

Hol találok Miskolcon ilyen túra szakosztályt, vagy közösségi eseményt?

Figyelt kérdés
Ami a fiatalabb korombeli 20-as korosztálynak való. Élsősorban Bükki túrák érdekelnek. Az egyetem tudtommal szokott ilyet szervezni, hol tudnék ilyen túra eseményeket találni? Vagy olyan túra szakosztályt ami kifejezetten a fiatalabbaknak való és nem a nyugdíjasoknak. Már neten böngészgettem, de konkrét ilyet még nem találtam.

2019. júl. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A mi korosztályunkba vétve látni embert az erdőben, nyugdíjasokból meg tényleg látni majdnem mindig, szóval nem tudom, de biztos akad, csak sokan egyedül ugye idegenekkel el sem indulnak.
2019. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig az egyetemi turazokkal megyek
2019. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, kicsit megkésve igaz, de utánanéztem. A Miskolci Egyetem Természetjáró Szakosztályra gondolsz 2-es válaszoló? Mert én is szeretnék egyszer velük menni. Csak azt nem sikerült megtudnom, hogy aki nem egyetemista az is részt vehet e a túrájukon? A legközelebbi, ha minden igaz szeptemberben van túra beiktatva. Kár, hogy csak az őszi meg tavaszi félévben vannak túrák. Nyáron nincs sajna, legalább is a túranaptárban abszolúte nincs beiktatva náluk. De megtaláltam a hivatalos Borsodi túranaptárt is, de oda meg MVSC, MHTE, DTSK, VTBK meg stb hirdet csak ott meg csak idősek mennek rendszerint. Bár a DTSK-ban azt hallottam, hogy megfordul fiatalabb korosztály is.
2019. aug. 3. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezeket sikerült kibogarásznom:


[link]


[link]

2019. aug. 3. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is azt látom, hogy a 30 alatti korosztályt hidegen hagyja a túrázás :(
2019. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az egyetemre bárki mehet. A rövid túrákon átlagéletkor kb 22 (kötelező testnevelés tárgy miatt) néha közel 50 én vannak. De egy hosszabb, nehezebb túra pl: ómassa - bánkút - Bélapátfalva útra már az idősebbek jönnek inkább.
2019. aug. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az infót.
2019. aug. 5. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
De nyugodj bele, menj családdal :'D, egyedül, barátnőddel ha olyan, hát izé engem pont dobott már de ő jött túrázni :c, amúgy én is Borsodi vagyok :'D
2019. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!