Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan kezdjek hozza?

Sajnos eleg nagy sulyfelesleggel kuzdok (kb 30 kg), amit vegre elhataroztam, h leadok. Tudom, hogy a legfontosabb a taplalkozas, ami eleg nehezen megy, hogy pl ne tegyek cukrot a kavemba (errol soha nem tudok lemondani), de a tobbin probalok valtoztatni. A lenyeg:

Tegnap eljutottam eloszor a konditerembe, ami nekem eleg nagy kihivas volt, mar csak az, h elmenjek es most nem tudom, hogy hogyan tovabb. Szemelyi edzore nem 'futja', hogy egyeni terv legyen, de nem tudom, h mihez kezdjek ott magammal? Milyen gepekkel kellene kezdeni, amitol a tomeg csokkenne. Nem szeretnek nagyon izmokat epiteni, nekem most nem az a lenzeg, hanem, h lemenjen jopar kg, h keszen legyek az anyasagra :(

aug. 1. 10:34  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kezdjek hozzá az edzéshez, ha nagyon le vagyok gyengülve?
Hogyan kezdjek hozza?
Hogyan kezdjek hozzá a kar edzéséhez?
Hogyan kezdjek hozzá? Segítenél egy kezdőnek?
Tanácsot kérek. Hogy kezdjek hozza megint?
Lehet otthon gyakorolni az aerobikot? Ha igen, akkor hogy kezdjek hozzá?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!