Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformát ajánlanáto...

Milyen mozgásformát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sajnos utálok mozogni, próbáltam több mindent is, de nagyon unatkoztam pl futás/úszás közben.


Már ével óta nem sportolok semmit, amióta nem vagyok gimis, és borzasztó a tartásom:(( Ezen szeretnék javítani, meg persze odafigyelni a testemre, és egészségesebbnek lenni.


Mit és mennyit kéne mozognom, hogy ne legyek ilyen kis ványadt, görbe, gyenge lány?:D


21/L



2019. aug. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Hardcore testépítés
2019. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 subrette ***** válasza:
50%
Próbálj csatlakozni valami csoporthoz. Együtt könnyebb és nem olyan unalmas. Amilyen sportághoz kedved van vagy kipróbálnád.
2019. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Íjászat. A célt figyeled nem csak tempózol, és a hátadat erősíti.


Az elv ugyanaz mint a testépítés esetén, tartás, helyes beállás fontosabb mint hogy mekkora a súly. Kicsivel kezdj, aztán lehet feljebb fejlődni.

2019. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
+1 a testépítésre
2019. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is utálom a mozgás minden formáját. :D A kondiba nagyon elvagyok magamnak, de ott cardióra az istenért nem tudnak rávenni... szóval beszereztem egy országúti bicajt amivel élvezet letekerni 50-60 km-t :D
2019. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Menj kettlebell edzésekre, nem unalmas, formába hoz és jó lesz a tartásod tőle.
2019. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettlebell nagyon jó dolog. Egyszerű akár otthon is vègezheted. Dobja le a kilókat és szépen erősödsz.
2019. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Táncolni szeretsz? Az is nagyon jó testmozgás, szebb lehet tőle a tartásod és a mozgáskultúrád.
2020. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!