Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igazi, szakmailag felkészült,...

Igazi, szakmailag felkészült, nagy tudású gyógytornászt ismertek, aki nem csak pár hangzatos nevű tornát erőltet, hanem a leletek után anatómiai alapokon összeállít személyre szabott kezelési tervet?

Figyelt kérdés
Sokrétű problémára. Hiába küldözgetnek hozzájuk az orvosok, mind tehetetlen, tanácstalan, majdnem laikus benyomást keltő volt eddig, csak mert nem lehet beskatulyázni a tipikus, egyetlen okra ráfogott "diagnózisokba".
2019. aug. 4. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Havi nettó 120 ért mit vársz? Aki ért hozzá az már Németországban, Angliában, ki tudja merre van...
2019. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külföldi is jöhet, ha valóban ilyen, és nem lehúzás, akkor súlyos pénzeket is megérne. De már ott tartok, hogy kitanulom magam a szakmát, mert magamra vagyok utalva.
2019. aug. 4. 21:59
 3/3 Carasoni válasza:

Szia!


Ha Budapesten keresel, akkor Miklós Esztert tudom ajánlani. Kedves és hozzáértő szakember és nem derogál neki utánajárni pontosan a problémádnak, mint jó pár kiégett gyógytornásznak. Ha nem a magánrendelőn keresztül, hanem közvetlenül az oldalán keresed, akkor szerintem jobban jössz ki, mert nem kell leadnia annyit a rendelőnek, csak a terembérletet.


[link]

2019. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!