Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok jó fenék edzést?...

Tudtok jó fenék edzést? Kerekebb, nagyobb, izmosabb popsi.

Figyelt kérdés

Magas vékony vagyok. Nem nagyon sportolok semmi olyat ami elősegíthetné ezt az egészet. Tudnátok jó praktikákat, edzés terveket, módszereket, gyakorlatokat momdani ami tényleg működik?

Minden ami haszon nagyon megköszönnék!


2019. aug. 13. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

- guggolás

- kitörés edzés, így keress rá a neten

2019. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Guggolás, de súllyal!! Anélkül szinte semmit nem ér..
2019. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
54%
Én rendes edzést csináltam pl. Trx, aerobic (Rubint Réka féle- nem az a lightos), pilates... Itt max bokasúly meg kézisúly volt, és volt eredmény a fenekem nagyobb lett (most közepes méretű, és formás, nem tudom mi a célod). Így már nekem tökéletes az alkatomhoz (nem kell kim kardashian fenék az tuti). Plusz a hasam is izmosabb lett, meg a combom is. Persze nem látványosan vagyok izmos, mert csak heti 2 alkalommal járok el kb. 1-2 éve. De szépen formálnak, és nem csak 1 helyen. A trxnél volt a leglátványosabb a formásodás. A lényeg a rendszeresség, lehet hogy súlyzóval hamarabb érsz el eredményeket, de én ezt tudom ajánlani ( kevesebb pénz-hiszen ketdőként edző kell, és az ízületek kevésbé kopnak el, mint egy nagyobb terhelésnél.) Ne otthon végezd kezdetben, járj el órákra, mert ott kijavítják a tartásod, ami nagyon fontos.
2019. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!