Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rollerezés jót tesz a...

A rollerezés jót tesz a térdízületeknek vagy rosszat?

Figyelt kérdés

Természetesen a lábbal hajtottra gondolok. Van olyan, aki úgy érzi, hogy a rollertől elkezdett fájni a térde? Vagy olyan, aki korábban sokat sétált és fájt neki, és amióta rollerezik, jobb?

Na és a többi ízületre, testrészre hogyan hat vajon?



2019. aug. 15. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 15 évesen, vagy 40 évesen rollerezel, és az se mindegy, hogy sportos testalkattal, vagy 30 kiló pluszt cipelve. Stb, stb...

Az egyik embernek lehet hasznos a rollerezés, a másiknak meg káros, ez sok ismeretlenes egyenlet, te érzed, milyen visszajelzést ad a szervezeted.

2019. aug. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Átlagember vagyok, 30 alatti, nem túl nagy súlyfelesleggel. Én érzek valamit, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a roller hatása, ezért szeretnék információt gyűjteni, egy kis "közvéleménykutatást" készíteni. De ha van itt orvos, vagy biológus vagy ilyesmi, elmondhatja a véleményét ő is. Szeretném tudni, mennyire érdemes rollerezni.
2019. aug. 15. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn nagy rolleres vagyok, Decathlonban vettem "felnőtt" rollert nagyon szeretem sokat járok vele. Nagyon finoman terhel én ajánlom mindenkèppen.
2019. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!