Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egyéni sportot ajánlaná...

Milyen egyéni sportot ajánlanátok kezdőknek, amit heti 3-4x tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok, nem sportoltam soha, csak terembe jártam régebben. Nő vagyok, vékony, huszonéves.
2019. aug. 20. 16:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Biciklizni nem tudok és nem is érdekel.
2019. aug. 20. 16:14
 2/11 subrette ***** válasza:
Úszás, futás, callisthenics
2019. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Mi a cél?

Ha csak a mozgás, akkor gyaloglás, futás a legegyszerűbb. De eljárhaszt úszni is.

2019. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
65%
Úszás, gördeszkázás,Görkorizás,Jégkorcsolya
2019. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A cél az lenne, hogy legyen valamilyen rendszer az életemben, nem dolgozom és ezt találtam most ki. Csak mozogni szeretnék, plusz a gerincemet erősíteni, mert nagy a cicim és néha görbébben ülök, mint kellene. Szilikon előtt szebb volt a tartásom.

Futni nagyon nem szeretek, én unalmas is. Valamilyen fix dolog kellene, amit úgymond "kell" csinálni.

2019. aug. 20. 17:14
 6/11 subrette ***** válasza:

Ha épp nem dolgozol, valószínűleg sokkal több időd marad, mint heti 3-4 edzés. Most van rá időd, hogy magadat kidolgozd. Akár napi két edzés is belefér, egy reggel, egy délután. Legjobb, ha egy kardió + valami erősítő jellegű. Pl. reggel elmész úszni, délután meg kondipark vagy torna, jóga, amit szeretsz. Egyik nap ez, a másik nap az.

Tanulhatsz is valamit, pl. nyelvet, vagy mást, aminek hasznát veheted.

2019. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én sose dolgoztam és nem is fogok... Van itthon ellipszis gépünk és bicikli, azokat használom ha itthon vagyunk minden nap, de az olyan semmilyen... akkor is itthon vagyok. Pont az a lényeg, hogy valami fix legyen, ahova el kell járnom. Légtornán gondolkozom vagy esetleg valamilyen küzdősport. Az úszás nagyon jó ötlet, szeretem is, de 10-15 percnél tovább nem bírom.
2019. aug. 20. 17:38
 8/11 subrette ***** válasza:

10-15 percet bírod most. Ha gyakorlod, egyre jobban fog menni.

A légtorna tetszik, olyan nőies. Lehet jóga, pilates is, csak ezeknél csoportos edzések vannak, ezért nem írtam. Pedig a csoportos edzés nagyon jó, a társaság motivál és sokkal többet csinálsz, mind magadban tudnál.

2019. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A csoportos is jó igazából, csak ne olyan sport legyen amihez partner kell. Pl. tenisz, squash.
2019. aug. 20. 17:56
 10/11 anonim válasza:
0%
"soha nem dolgoztam és nem is fogok" ?????
2019. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!