Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ősztől lesz valakinek kötelező...

Ősztől lesz valakinek kötelező a tornadressz?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kötelező, és eddig sem volt az. Ennek ellenére fogom hordani egyrészt mert szeretem, másrészt hidegebb időkben nagyon jó aláöltözet, meg én alapból szeretek testhezálló ruhákba mozogni, sokkal jobban is tudok benne mozogni. Igaz egy térdig érő cicanadrágot fogok rá venni mert azért az túlzás lenne ha ott lennék a terembe vagy kint a sportpályán bugyiba. Persze a fiúknak tetszene a látvány.
2019. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen színű a dresszed?

Rövid vagy hosszú az ujja?

Felülre nem veszel semmit?

Megpróbáltad már úgyis, hogy a nadrágra veszed rá a tornadressz?

2019. aug. 21. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hideg nyirkos időben szerintem nagyon jó aláöltözőnek a tornadressz, lehet hogy kicsit furcsának hangzik, de én fiúként hordok ilyet a ruha alatt, és tényleg úgy van ahogy az első is írta nagyon kényelmes benne mozogni, szinte észre sem venni hogy rajtam van. Nekem a párom mondat hogy próbáljam meg, mert ő is hordja a ruha alatt.
2019. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Kérdező láttam hogy írtál még pár kérdést.

Több dresszem van 2 kék rövid ujjú, 3 fekete rövid ujjú meg van egy sötétkék ami 3/4 ujjú volt eredetileg de már ujjatlan az a dressz mert a hónom alatt kegyetlenül vágta ami csak hosszú távon derült ki.

Aztán van 2 db fekete hosszú ujjú dresszem, meg egy világoskék szintén hosszú ujjú, de ezeket csak hidegbe hordom aláöltözetnek ha elmegyek futni, meg többnyire itthon szoktam hordani ha itthon tornázok de akkor csak dressz van rajtam.

Mint írtam kérdező a dresszre nadrágot mindenképpen veszek felülre csak nagyon ritkán veszek rá valamit ha igen akkor melegítő felsőt pólót nem nagyon szoktam.

Úgy még nem hordtam hogy a nadrágomat veszem fel előbb és rá a dresszt, próbáltam már de nekem úgy a derekánál kényelmetlen volt vágta a gumija a derekam, nem szeretem úgy.

Egyszer vettem fel harisnyára a dresszem mert egyik barátnőm egy időbe úgy tesizett és mondta hogy szerinte nagyon jó úgy viselni. Kipróbáltam, nem volt rossz de a harisnyanadrág kegyetlenül szigetel, ha vékonyabbat veszek fel akkor pikk pakk kiszakad.

2019. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem lesz kötelező de nekem mégis van egy egyszerű rózsaszín-fekete ujjatlan, két sötétlila nyakban tépőzáras és egy ugyanilyen világos lila csak nyakban hátul két patentos és egy csodaszép csillogó pikkelymintás kék ujjatlan versenydressz ami nyakban két horgoskapoccsal záródik.

Ezeken kívül van még egy francia zöld-kék-lila-fekete mintás rövidujjú virágmintás ami nagyon szép mert a háta két körben kivágott csak nem szeretem mert nagyon mélyen kivágott és folyton lecsúszik a vállamról mert széles és keskeny is vállban.

És akkor még van egy ujjatlan aerobic dresszem is ami rózsaszín-fekete és oldalán fekete necchálós és hátul nyakban rejtett cipzárban záródik. Ezeket sajnos elég nehéz egyedül felvenni. Ilyenek például több is van ami egyrészes rövidnadrágos és vastagabb, sporosabb és Nike.

Volt több is, bársonymintás sötétkék "V" nyakkal ami hosszú újjú és combon is "V" fazonú volt, és iskolai kék és fekete de ezeket mind kinőttem.

2019. aug. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Fekete, kerek nyakú, hosszú az ujja és magas nyakú, hátul cipzárral. Ha felveszem akkor alsó rétegnek, mindig rá veszem a nadrágot és a pólót.
2021. máj. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!