Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik mozgásformát kellene...

Melyik mozgásformát kellene elkezdenem?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, kb. 169cm és 90kg. Inkább a combomon, fenekemen rakódott le a zsír, azért van egy kis pocim is. Étkezésemet már megváltoztattom: semmi chips, csoki, üdítő italok, gyors kaják, több fehér hús, zöldség, gyümölcs. Természetesen mozogni is szeretnék, hogy fogyjak. Mit ajánlanátok? Olyan is jó ami videóban mutatja be mit kell csinálni és itthon tudnám végezni. Vagy kezdjek bele egyből a futásba? Futócipőm már van plusz vettem két db 2 kilós kézi súlyzót is, súlyzós edzést is mutathattok vagy saját tapasztalatok is érdekelnek ki hogy kezdett neki a teljes életmódváltáshoz.

2019. aug. 20. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Futás ekkora túlsúllyal nagyon terhelné az izületeidet. Gyaloglás, úszás, súlyzós edzés jó lehetne. Norbi duci tréninget tudnám még ajánlani
2019. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
taekwondo abba a bemelgítésnek az a lényege hogy a lábból a felesleges dolgokat eltünteti.
2019. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen mozgás otthon, súlyzóval. Én ezeréves aerobik gyakorlatokat szoktam csinálni otthon, ugrálás nélkül. Először súlyzó nélkül csináld, ha 20 perc megy, akkor annyit. Mindig kicsit több idő menjen ezzel, amíg el nem éred a 60 percet.

Rengeteg aerobikgyakorlatos video van a neten.

Ha ez már nem kihívás, könnyen megy, súlyzóval csináld ugyanezeket. Be fog indulni a fogyás.

Vagy intenzív séta, először amennyi megy, majd egy két óra egybe. Utána átállhatsz futásra is, ugyanígy fokozatosan.

2019. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb ha èletmódváltásba kezdesz. Futni elsőre senkinek nincs kedve, de kerèkpárral elindulni melóba/suliba nagyon felemelő dolog. Èn azzal kezdenèm a helyedben. De ha a futás nem offos nálad akkor tolnám azt is. Hamar ledobja a dolgokat.
2019. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Elvileg ilyen nagy súllyal nem jó futni az ízületek miatt..

2019. szept. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!