Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinaljam tovabb vagy felesleges?

Csinaljam tovabb vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Epp dietan vagyok, es fogyni szeretnek. Nem sokat, csak 4kilot. Az szeretnem tudnk hogy ha 1-2 orat setalok es seta kozbe megfeszitem a fenekem, akkor izmosodhat, vagy hatekonyabb a farizmaimnakha befeszitett fenekkel setalok?

Tudom hogy mas modszerek is vannak fenekre, de esetleg ez is jo fenek edzes lehet? En inkabb kicsit fogyni, illetve feszesiteni szeretnem a fenekem. Koszi a valaszokat elore.



2019. aug. 22. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha megfognál egy nagyon könnyű ollót vagy 2db tollat akár ceruzát és azt kezdenéd el emelgetni azt várva hogy nagyobb bicepszed legyen.


Nem elég a stimulus, hogy bármi történjen az izmaiddal ... Akkor fogy ha kalóriadeficitben vagy, amit a testmozgás elősegít, mert ha sokat mozogs nagyobb a kalória szükségleted.


Attól, hogy séta közbe befeszíted a feneked az ég világon semmi sem fog történni.


Kezd el egészségesen étkezni egy normális diétával, ami alatt azt értem, hogy számold ki a kalória szükségeled, majd helyesen adagold be a fehérje/zsír/szénhidrát arányokat és biztosan fogyni fog bármi féle mozgás nélkül.


Mindenesetre az sem ártana ha elkezdenél egy ténylegesen megerőltető mozgást, amire a mostani séta is akár jó ha mondjuk 110kg vagy és mást nem tudnál csinálni a lesérülés veszélye miatt...

2019. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!