Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így neki kezdjek az MMA-nak?

Így neki kezdjek az MMA-nak?

Figyelt kérdés
Lényegében a kérdés mellé,hogy érthető legyen az lenne a hozzáfűzni való hogy én régebben versenyszerűen judoztam,az edzők azt mondták tehetséges vagyok,több versenyre is vittek aztán abbahagytam egyesületen belül történő dolgok miatt. Vagy 5 év mulva megint nekiláttam és fehérövvel ujrakezdtem az edző ismét azt mondta egy masik egyesületbe hogy nem rossz hozzá az érzékem,fél év után egy övvel léptem,abba hagytam a suli miatt,aztán egy közeli egyesületben elkeztem a kickboxot,ott az ütés technikámmal voltak megelégedve,fél évet jártam oda de nem voltak jók az edzések,védekezésre nem tanítottak,rendes ütésre és rugasra sem. Most pedig a közelbe el tudnék menni MMAzni,de van Muay thai(thai box) is,nem tudom hogy döntsek,ennyi tudas elég MMAhoz vagy még thai boxoljak?

2019. aug. 26. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha szét akarod veretni magad akkor kezdj mma-zni. Amúgy ne
2019. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor légszives egy megfelelő választ irj arra hogy miért ne
2019. aug. 26. 12:30
 3/4 Tiszakanyar ***** válasza:
Az MMA egy szabályrendszer. Nem stílus. Olyan szabályrendszer, amiben sokoldalú harcosok küzdenek. Olyan harcosok, akiknek legalább 5, de inkább 10 év múltjuk van állóharci, testharci és földharci stílusokban. Neked most 1 stílus elsajátítása jobb lenne. Úgyhogy jobban jársz, ha thaiboxra mész.
2019. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van, de az 5 év se sok... Legalább 10 év, hogy egy sportot magas szinten elsajátíts. Benevezhetsz te akármilyen versenyre, de jól összevernek 10 mp alatt.
2020. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!