Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire 'hatásos' a futópad?

Mennyire 'hatásos' a futópad?

Figyelt kérdés
21 vagyok, 115 kg, 176 cm. Elhatároztam, hogy végre levedlem a jabba testem. Szóval... gondolkodtam azon, hogy veszek 1 futógépet (mivel nem nagyon érek rá itthonról elmenni olyan helyre ahol egyáltalán futhatnék stbstb, ebbe ne menjünk bele). Mik a véleményeitek / tapasztalataitok a futógépekről?

2019. aug. 29. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ekkora súllyal nehogy elkezdj futni, mert kinyírod a térded. Neked sétálnod kell, minden nap egy órát, ahhoz meg drága mulatság a futógép. Egyébként a tapasztalatom az, hogy akárhány túlsúlyos ismerősöm vásárolt fitneszgépet otthonra, egyikük sem használja másra, csak a szennyest meg a törölközőt aggatják rá.
2019. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom neked 15 éves futómúlttal a hátam mögött,hgy sokkal hatásosabb, kellemesebb ha gyorsgyaloglással kezded. Futócipő és tempós, gyors gyaloglás min. fél óra időtartamban. Aztán ha lejjebb fogytál,akkor indulhat a futás.


A padon a gyaloglást variálhatod a dőlésszög emelésével.


Egy sérülés miatt május óta csak gyorsgyalogolok, sokkal jobban égeti a zsírt és formásít,mint a futás. Mondjuk én 8-12 km-t gyaloglok, de azt kb 1-1,5 óra alatt.


Van futógépem. Én nagyon szeretem mind futásra,mind gzaloglásra.

2019. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem venni fogok amúgy, mert ahogy mondtam kintre nem igazán tudok járni. #1-es igen tudom nekem is vannak olyan ismerőseim akik (másfajta) 'edzőgépet' vettek, aztán 3 cm vastag a por rajtuk, de én eléggé fukar vagyok szóval csak akkor veszek valamit ha biztos vagyok benne.
2019. aug. 29. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kintre nem tudsz járni?


Házi őrizetben vett a rendőrség vagy mi?

2019. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!