Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt szakszóval,...

Hogy hívják azt szakszóval, amikor egyik kar magastartásban, másik mélytartásban, és hátra kell huzigálni, és kettő után csere van?

Figyelt kérdés

Magát a hátrahuzigálást. Meg amikor mellhez tartás, és huzigáljuk hátra.


Ezeknek mi a nevük?


Szakkifejezéssel.


Előre is köszönöm.



2019. szept. 8. 17:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Valami nyújtógyakorlat, de csak ennyi? Mert biztos van valami neve is.
2019. szept. 8. 17:58
 2/9 A kérdező kommentje:

Tesiórára gondolok természetesen. Csak érdekel a neve, mert nem emlékszem, hogy hogy hívják:D


.o|

/|

.A


__o__

....|

...A


..o

^-^

|.|.|

..A

2019. szept. 8. 18:03
 3/9 A kérdező kommentje:
(*Ezek illusztrációk, a harmadik az a másodiknak a folytatása, amikor behajlítva huzogatja hátra a karját, és akkor ezeket váltogatja, hogy kinyújtott karral, és behajlított karral)
2019. szept. 8. 18:05
 4/9 A kérdező kommentje:
*a pöttyök csak azért vannak közötte, hogy ne törölje ki a szóközöket, ha elküldöm. (Mert oda eredetileg szóközt raktam volna.)
2019. szept. 8. 18:07
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát ez így itt


^

|


A 3. figurám egyik karja, mert nem akartam neki olyan rövidet "rajzolni." Tehát a hosszú egyenes vonal a karnak a meghosszabbítása szeretett volna lenni

2019. szept. 8. 18:08
 6/9 A kérdező kommentje:
És az a sima középső csík, az ott a teste, és akkor mellette levegő,levegő, és mellette a két kar meghosszabbítása.
2019. szept. 8. 18:10
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az melső középtartás

de mi annak a neve, amikor így hátra húzigáljuk a karunkat?

És akkor 1-2 , csere, 4 :D Na, mi a neve?

2019. szept. 8. 20:26
 8/9 A kérdező kommentje:

Előbb kint voltam az udvaron, eszembe jutott, amikor fönt meg lent van a kéz, akkor az a karlendítés talán; de amikor

behajlítom a karom, és utána kitárom a karom, akkor annak mi a neve?

2019. szept. 9. 00:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon el vagy magadnak :D Tesitanárok szoktak maguktól is kitalálni elég fura neveket. Például magastérdemeléssel való futásra az egyik tanárom térd lendítést szokott mondani. Szerintem köze sincs a lendítéshez, de hát a tesitanárok már csak ilyenek.


Nem tudom miért érdekel ez annyira, de én olyan szakszerűnek hangzóan úgy mondanám, hogy dinamikus mell- és bicepsz nyújtás kartartás cserével.


Fölösleges ilyennel foglalkozni egyébként. Tanulj inkább holnapra! :D (nekem is toldi estéjét kéne olvasnom de éppen egy nagyon intellektuális kérdésre válaszolok :D)

2019. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!