Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy egy ismerős...

Az hogy lehet hogy egy ismerősöm Rubint Réka videókra tornázott és megnőtt a vádlija, úgy hogy nem figyelt oda semmilyen diétára, se fehérje bevitelre, stb. , csak tornázott?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1) Szerencsés genetika. A vádli egy makacs izom, nekem sok év sport után is vékony.


2) Ha addig nem sportolt, ez az edzes is uj, intenzív inger volt.


3) Ha addig vekony volt, minimalis izomnövekedes is nagynak latszodhat, főleg ha lany es főleg női szemmel.

2019. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edzed a vádlid = terheled az izmot = nő az izmod = nő a vádlid.
2019. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de azt olvastam hogy ahhoz hogy az izom növekedjen, megfelelő fehérjedús étrendre is szükség van,a mit ő egyáltalán nem követett, nem is hallott róla, csak tornázott, edzett, és nőtt a vádlija. Ezt a részét nem értem hogy neki hogyan nőhetett.
2019. szept. 13. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdetben barmilyen edzéstől jelentős változás következik be még jó étrend nélkül is. Ez viszont megáll 2-3 honap utan. Az etrend utana lesz fontos
2019. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!