Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zalaegerszeg ifi centrum...

Zalaegerszeg ifi centrum futópálya ingyenesen használható?

Figyelt kérdés
Próbáltam interneten utánanézni, de erről nem találtam semmit. Egyszer voltam ezen a helyen, akkor is csak mint néző (focimeccs) viszont szeretnék eljárni futni. Illetve bármilyen más hasznos információ is jól jönne:)

2019. szept. 21. 20:13
 1/4 anonim válasza:
Igen
2019. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Arra figyelj hogy délután 3 és 4 óra körül ott általában edzések vannak az egyesületnek úgyhogy nem biztos hogy tudsz egész pályán futni.
2019. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából fél egy és fél kettő között tudnék menni futni, tehát akkor a "tömeget" talán elkerülöm:D illetve van ott Wc, vagy valami, ahol át tudnék öltözni?
2019. szept. 21. 21:05
 4/4 anonim válasza:

Nyilvános öltözőről nem tudok csak egyesületesről, wc biztos van csak nem tudom hol. Szerintem felöltözve kéne odamenned.

Fél 1 és fél 2 körül a kölcseysek van hogy kint vannak tesin de ők általában 2 pályát szoktak használni, szerintem ők nem fognak zavarni.

2019. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!