Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszkázni túlsúlyosan?

Gördeszkázni túlsúlyosan?

Figyelt kérdés

Körülbelül 120 kg vagyok. Régóta szeretnék gördeszkázni, ha másra nem is, de legalább ha megyek valahova ami nincs túl messze, akkor oda deszkával mennék. De nem tudom hogy egy "sima" gördeszka elbír ennyi súlyt? Félek hogy összetörne alattam :( van külön nagyobb teherbírású gördeszka? Ha van, akkor esetleg tudnátok linkelni oldalt vagy mondanátok boltot ahol találhatok?

Nagyon köszönöm előre is annak aki segít:)



2019. okt. 1. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Király utcában a The Lab-ban nagyon rendesek a dolgozok (deszkas bolt), ha mas nem, ok tuti tudnak segiteni/valaszolni.

Szerintem egyebkent egy vastag (sok lapbol álló) kicktail cruiser elbirna, mert az viszonykag vastagabb es rovidebb tehat nem tudja annyira benyomni a sulyod, vagy ha pont hogy rugalmasabb deszka kell, akkor longboardot nezz, de szerintem azok elobb eltornenek hiaba rugoznak (gondolj egy zsenge ágra ami rugalmas de ha tulfeszited megreccsen).

Rolleren nem gondolkodtal inkább? Azok fembol vannak es talan iranyitanod is konyebb,meg felkapni a foldrol.

2019. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ <3

Így belegondolva nem ártana rollerek közt is körülnézem, köszi a tippet!:)

2019. okt. 16. 20:49
 3/4 anonim válasza:

Kivsit későn, de

Loaded Tan Tien flex 1-es lap 120 kg-ig bír

2019. dec. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*kicsit
2019. dec. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!