Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MI a véleményetek, tapasztalat...

MI a véleményetek, tapasztalatotok a MHN (korábban Muscle Bear) és a Redis Nutrition táplálékkiegészitőkröl? Elsőorban a fehérje érdekelne ( azonbelül előszöris tejsavó) de minden gondolat, tapasztalat érdekelne. Elég olcsónak tünnek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 22:57
1 2
 1/18 clint ***** válasza:

Mhn köztudottan egy bevizsgálási per miatt változatta meg a nevét. (valaki 80 gramm helyett 30 gramm proteint talált a fehérjében:D)

Azt nem ajánlom, pocsék, fos, ezért is árulják interneten.

A redis az jobb minőség, nem egy ultimate nutriton, de az árát megéri, mert iszonyat olcsó. És be is van vizsgálva, elvégre romániában rengeteg boltban kapni.

2010. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 clint ***** válasza:

jaa és tapasztalat.

Hát amikor meg vagyok szorulva olyankor veszek redist.

a fehérje... Ebből sokfajta van.

Én ideal proteint és prot r-t csak ha nagyon meg vagy szorulva ajánlanám.

Nagy része szója és ihatatlan. Semmi édesítő nincs benne, olyan mintha szintiszta szóját innál. De nem voltam finnyás mert egy-egy vödörrel vertem be.

A whey proteinjük már jobb. Ugyanazt adják mint egy drágább protein.

2010. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszim a válaszokat, sokat segítettetek :) nekem sincs sok pénzem ilyenekre ezért gondolkoztam Redis-en, de tejsavón. vagy még kicsivel drágábban ott a Cyto Whey, 12ropi 3kg, véleményetek róla?
2010. júl. 16. 12:01
 4/18 clint ***** válasza:

Ne többesszámba köszönd, mert mindkettőt én irtam:D:D:D

A cytogen is jó, annyiban viszont nem, hogy 100gr/65gr fehérje arány. A redis meg 100gr/80-85 gr a fehérje arány...

Viszont édesség helyett a cyto jobb mert finom.

Jaa és a redisesnek van aminosavprofilja, valamiért nem bízom az olyan fehérjékben amiken nincs aminoprofil.

De ha tényleg rá tudsz szánni egy tizes, akkor a biotech nitro gold proteinjét vedd.

10ezer 2,3 kg, és messze jobb mint a cyto...

Pláne mert izolátum is van benne, meg plusz glutamin, ráadásul szinte instant, kanállal is el tudod keverni, és biztos többet is hasznosít az izmod belőle. Az íze is nagyon jó.

2010. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi, és a redis tejsavójának íze milyen? iható?
2010. júl. 16. 17:38
 6/18 anonim ***** válasza:

"Mhn köztudottan egy bevizsgálási per miatt változatta meg a nevét. (valaki 80 gramm helyett 30 gramm proteint talált a fehérjében:D)"


Ezt a fennti kijelentésedet tudnád igazolni is valamilyen formában (pl. honlap link).

2010. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 pepe46 válasza:

Egy kicsit hihetetlen szaga van ennek a 30%-nak (pláne 80 helyett)...

Van vmi elérhetőség, amin ezt vki tudja bizonyítani?

Én a mai napig használom és meg vagyok elégedve vele.

2010. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nincs hihetetlen szaga, mert itt pesten már sokan hallották ezt a nagyobb edzőtermekben... Szerinted miért váltottak nevet?? Az a probléma, hogy amíg netről lehet rendelni, semmi biztosíték arra, hogy be van vizsgálva.. Egyébként egyébként én nem a proteint láttam, hanem a muscle bear-es kreatint, és tényleg idióta az aki elhiszi, hogy abba a dobozba kreatin van. Aki már használt kreatint tudja milyen az állaga.
2010. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a másik meg, hogy Clint érti a dolgát sztem, nyugodtan lehet rá hallgatni.
2010. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 pepe46 válasza:

hát én nemtom, itt boltban árulják, a vitamin packja is jó a cégnek

nemtom, hogy milyen cégnek vagy a fan-ja, de a scitec újítása ez a protein vizsgálat..., akkor hiszem, ha a saját laborjuk akkreditált (ezt kétlem), ha nem, akkor meg azt ír oda amit akar...

szóval én meg vagyok elégedve az mhn-el, ráadásul ezek vállaják, hogy magyar cég, nem úgy mint a scitec, biotech, power track, stb

2010. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!