Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovardák Pest megyében?

Lovardák Pest megyében?

Figyelt kérdés

Olyan lovardát keresek Pest megyében, ahol lehetőség van ugratásra, tereplovaglásra. Ha még versenyekre is visznek az egy plusz, de nem számít. Legyen jó közösség, kedves oktatók, emberek. Akár később csak segíteni is ki lehessen menni a lovardába (nyilván egyeztetést követően). Kedves, nem agyondolgoztatott lovak akik gombnyomásra mennek. Azt is értékelném ha nem egy vagyonba kerülne az oktatás (kb 4000 alatt).

Elsősorban a Pesterzsébeti lovarda, Palotai Sportlovarda érdekel, de a akármelyik lovardába szívesen elnézek ha megfelel a követelményeimnek.

A Mustang lovarda (mostmár Szilágyi lovasudvar) nem érdekel, és senkinek se ajánlom, mert csak a pénzedre mennek.



2019. okt. 14. 16:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a Nyiharda is érdekel, kérlek olyanok írjanak akik mostanában jártak ott és ne ezer éves tapasztalatokat osszatok meg mert nyilván változott azóta az összes hely.
2019. okt. 14. 17:00
 2/4 anonim válasza:

Huhh hát Pesterzsébettől kicsit messze van, de én a Koraxot nagyon ajánlom. Ez ugyan nem csak egy lovarda hanem egy cég is, de nagyon jó lovaik vannak és versenyre is viszenek. A közösség nagyon jó, életvidámak és összetartóak. Igaz mindent nem tudok róla elmondani mert én máshol lovaholok, de barátnőméké a lovarda és párszor jártam már ott.

A lovaglás 4500 FT, nem tudom ez belefér e.

Az edzés mellett vannak külön programok is.

Pl.: tökfaragás, terep lovaglás, szokott lenni a diákok általában lovasbemutató, és különböző ünnepekhez kapcsolódó program.

Mint mondtam nem itt lovagolok, ezért nem tudom, hogy ezek mindenki számára nyitottak-e vagy csak azoknak akik jóba vannak a tulaj lányaival.

Lovakat illetően olyat adnak alád amilyen a tudásodnak megfelel, szóval ha kezdődik vagy akkor nem teszik be alád a legőrültebb lovat, vagy ha már magasabb szinten tudsz lovagolni akkor nem a legöregebb iskolalóval fogsz edzeni.

Én csak ajánlani tudom. Igaz messze van de remek hely. :D

2020. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Huhh hát Pesterzsébettől kicsit messze van, de én a Koraxot nagyon ajánlom. Ez ugyan nem csak egy lovarda hanem egy cég is, de nagyon jó lovaik vannak és versenyre is viszenek. A közösség nagyon jó, életvidámak és összetartóak. Igaz mindent nem tudok róla elmondani mert én máshol lovaholok, de barátnőméké a lovarda és párszor jártam már ott.

A lovaglás 4500 FT, nem tudom ez belefér e.

Az edzés mellett vannak külön programok is.

Pl.: tökfaragás, terep lovaglás, szokott lenni a diákok általában lovasbemutató, és különböző ünnepekhez kapcsolódó program.

Mint mondtam nem itt lovagolok, ezért nem tudom, hogy ezek mindenki számára nyitottak-e vagy csak azoknak akik jóba vannak a tulaj lányaival.

Lovakat illetően olyat adnak alád amilyen a tudásodnak megfelel, szóval ha kezdő vagy akkor nem teszik be alád a legőrültebb lovat, vagy ha már magasabb szinten tudsz lovagolni akkor nem a legöregebb iskolalóval fogsz edzeni.

Én csak ajánlani tudom. Igaz messze van de remek hely. :D

2020. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsánat az elsőt véletlenül küldtem, mert van benne egy hiba!
2020. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!