Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Inzulin rezisztencia és...

Inzulin rezisztencia és pajzsmirigy alulműködéssel fogyott már valaki?

Figyelt kérdés
S ha igen,hogyan?

2019. okt. 19. 18:17
 1/6 anonim válasza:
Követem
2019. okt. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

4 napja senki nem írt ehhez szerintem nem is fog sajna :/

Mellesleg én azt javaslom neked,hogy hagyd el a cukrot a feldolgozott élelmiszereket és kezdj el edzeni. Ne egyél egyszerre sokat. Többször egyél keveset! Én Bíró Icára tornázom.

2019. okt. 22. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Inzulinrezisztens vagyok, és igen, kevesebb mint egy év alatt fogytam 17 kilót.

Először is fel kellett fognom, hogy a bullshit, propagált sztárdiéták az én esetemben soha nem hoznának eredményt.

Ráálltam egy hardcore low carb 40 g szénhidrátos diétára úgy, hogy jóval többet ettem mennyiségben, mint előtte, mégis villámsebességgel szabadultam meg a túlsúlytól.

Vannak olyan ételek, amiket örökre száműzni kell az étrendből, ezek pedig a magas glikémiás indexű szénhidrátok: búzaliszt (a “barna” is!), összes gabona és álgabonaféle, rizs, krumpli, bizonyos zöldségek és gyümölcsök (datolya, füge, banán, ananász, szőlő, szilva, sütőtök...stb.), szacharóz, méz.

Sokkal jobb a közérzetem, frissebbek a gondolataim és kevésbé vagyok fáradékony, pedig sokan az ellenkezőjét hinnék az alacsony szénhidrátbevitelt hallván. Anno extrém érzékeny voltam a frontra és a periódusom bizonyos napjai is elég fájdalmas tünetekkel jártak, de azóta nincsenek ilyen gondjaim sem, könnyebben visel mindent a szervezetem.

2019. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

What??? "Low carb"? "40g ch"?

Előre is értesítek mindenkit,hogy felejtsétek el a Schobert Norbi baromságait! Rengeten lettek tőle betegek még per is folyik ellene. Nagyon veszélyes. Persze a kilók hamar lemennek aztán később jönnek a bajok. Ilyen ökörségről meg nem is hallottam,hogy 40g ch diéta. Uramatyám.......

2019. okt. 22. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Drága, ez már a 4. évem ezen az étrenden. Tökéletes vérképem van, - amire évekkel ezelőtt nem éppen volt példa - az emésztésem, a közérzetem milliókkal jobb, mint valaha.

A menstruációm minden hónapban napra pontosan jön meg, pedig ezen életmód előtt volt arra példa, hogy 4 hónapon keresztül nem volt gondom.

Már azelőt így étkeztem, hogy Schobert Norbi behozta ezt a vonalat az országba.

Mert igen, rengeteg idióta manipulátor hangoztatja a 160 grammos szénhidrát diétát.

... Csak ezzel az a probléma, hogy 160 gramm szénhidrát naponta 🤬 sok. Kétszer annyi, mint amennyire egy NORMÁLIS embernek szüksége van. Értelemszerűen nem koplalok. Fantasztikus ételeket eszem. A szervezetem mindent megkap, amire szüksége van, és semmiben nem szenved hiányt. Nem híztam vissza, egyáltalán nem kívánja a szervezetem a rengeteg szemetet, mert ezek nélkül is jóllakik.

Értelemszerűen főleg zsírból, rostból és fehérjéből tevődik össze az étrendem, ennél több szénhidrátra pedig NINCS szükségem, mert a szervezetem NEM képes a sejtekbe juttatni ennél többet glükóz formájában. 40 grammnál kevesebbet pedig értelemszerűen SZINTÉN nem eszem, mert akkor ugyanúgy leállna az anyagcserém. A hangsúly a szabályosságon és a tökéletes rendszeren van.

Te feltettél egy kérdést, ên őszintén válaszoltam. Ha te is valóban inzulinrezisztens vagy, akkor valószínűleg súlyosabb eset vagyok nálad, és nekem ez az étrend tökéletes.

2019. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Látom októberi a kérdés,de azért leírom röviden a sztorim.Én azután,hogy elkezdték kezelni a pajzsmirigy alulműködésem leadtam 15 kilót aztán elkezdtem szedni a Merckformint és még többet sportoltam leadtam a maradék 10 kilómat és most már csak centiben szeretnék változni.


De pajzsmirigy alulműködőként elengedhetetlen a rendesen beállított gyógyszeradag.Illetve egyéb hormonális problémák kizárása.

2019. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!