Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme elkezdenem ökölvívni?

Van értelme elkezdenem ökölvívni?

Figyelt kérdés
16 vagyok, soha az életbe nem gyakoroltam küzdősportot. Így van értelme elkezdeni? Vagy a hasonló korúak ilyenkor már behozhatatlan előnyben vannak?

2019. okt. 20. 19:40
 1/3 MadSeal ***** válasza:
Nyugodtan kezdj bele. Persze mivel az egyik leghíresebb küzdősport, a mezőny az egyik legkomolyabb, de érhetsz el sikereket. Csak rajtad, egy jó edzőn, és komolyabb szinteken egy csipet genetikán áll, hogy miket érhetsz el.
2019. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kacsakároly válasza:
Értelme az van! Bár készülj fel, hogy a világ egyik legösszetettebb sportja. Ha elkezded, és jól csinálod, könnyen megtudod magadat majd védeni, illetve sokat segít minden téren pl reflexek, kondi, ritmus érzék stb. Ha viszont bajnokságokra is szeretn3l menni, akkor az már azon múlik, hogy szeretnél e heti 5ször edz3sre járni, és az életedet ahhoz igazítani, táplálkozás, sportok, hobbik, minden. De 16 éves korban nem késő, sok világbajnok 20 körül kezdte
2019. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem késő, én 22 évesen kezdtem el és imádom, semmi pénzért nem hagynám abba. Akik odajárnak, legyen ez az ország bármelyik edzésén hidd el, hogy rendes és segítőkész lesz mindenki és nem fognak kinevetni, mert sokan ettől félnek.
2019. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!