Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepsz edzés esetén mit...

Bicepsz edzés esetén mit ajánlatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Itthoni súlyzós edzés végzek már 2 hónapja, mindenben fejlődök valamilyen szinten, egyre jobban mennek a gyakorlatok, fokozatosan tudom is emelni a súlyokat, egyedül a bicepsz edzésnél vagyok elmaradva, ott is a bal bicepsz miatt.

A bal sokkal gyengébb mint a jobb. Azt tudom, hogy így a ballal kell kezdeni a gyakorlatokat és a jobban ugyanannyit csinálni.

Viszont ezt úgy kell elképzelni, hogy amit a ballal nyögvenyelősen épp hogy megcsinálok az a jobbal könnyedén. Ez még a kisebbik gond. A másik az, hogy egy sorozat után a bal bicepszem úgy elfáradt, hogy a következő bicepsz gyakorlatot sosem tudom rendesen elvégezni.

Ilyen esetben inkább csökkentsem a súlyt a következő gyakorlatnál és próbáljak többet csinálni, vagy hagyjam a súlyt és amennyi sikerül?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. okt. 27. 08:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!