Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik horgásztóra vigyem a...

Melyik horgásztóra vigyem a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, és 3x voltunk együtt pecázni több napra a haverjaival. Na most a 3 alkalom alatt én tanulgattam mi és hogy kell, ezért úgy döntöttem egy 2-3 napos pecával szeretném meglepni születésnapján ahová már csak ketten megyünk. Kelet-Magyarországon melyik horgásztavat ajánlanátok? Lehetőleg olyat szeretnék ahol lakókocsis vagy faházas szállást kapunk, szóval nem kell sátrat vinni. Olyan tavakon voltunk eddig ahol nem volt sűrűn kapás de ha volt akkor elég szépek voltak. Azt mondta ő az ilyen helyeket szereti mert izgalmasabb. Nem tudom mennyire érthetően írtam, tényleg nem értek a horgászathoz bocsi, remélem tiszta voltam, előre is köszönöm a válaszokat :'D

2019. okt. 28. 12:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ahol van sok ponty asszem xd
2019. okt. 28. 12:50
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és sokat segitenétek ha az ajánlott tó mellé azt is leírnátok hogy milyen csalit etetőanyagot érdemes vinni
2019. okt. 28. 12:54
 3/3 anonim válasza:
Sándorfalvi nádastó, van egy olyan csatorna hogy Nagy Fogás youtubeon ott készítelek róla videókat
2019. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!