Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sportág, amit 16...

Melyik az a sportág, amit 16 évesen is érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

És így elég szép eredményeket lehet vele elérni saját korosztályban.


Hiányzik egy közösség,egy csapatszellem,haverok. Hol találhatnám ezt meg?


És most ne ilyeneket irjatok,hogy kitartással akár balerina is lehetek,hanem valami reálisat :D



2019. okt. 28. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
16 évesen tojáshéj van a fenekeden, akármit elkezdhetsz... A baj az, hogy ha itt kell kérdezned, az azt jelenti, hogy neked nincs kedved különösebben semmihez, csak valamiben el akarsz érni valamit, ahhoz pedig minden sportágban évek kitartó munkája kell, ahhoz pedig elhivatottság, ami pedig fix, hogy nem lesz meg, ha egy itt "ajánlott" sportba beleugrasz.
2019. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az első válaszadónak teljesen igaza van, ugyanakkor én is így kezdtem el az atlétikát és nagyon megszerettem. A csapatszellem is és a közösség is nagyon jó volt
2019. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
BJJ!
2019. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Box.
2019. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyiket elkezdheted, csak sajnos a legtöbbnél ilyen korban már nincs kezdő képzés. Szerintem lépj be néhány sportos FB csoportba a lakhelyedhez közel, akkor tuti találsz hasonló érdeklődésű embereket, és a segítségükkel kipróbálhatod, melyik jön be igazán.
2019. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo,igazából minden érdekel,csak lehet elveszne a motivációm egyedül. Egy haver,aki el űzöm ezt valóban jol jönne :S. Meg igen,tényleg nem sok kezdő képzés indul,ilyenkorra mér minde ki profi,mert kicsiként kezdték, sok sok előnnyel. Ezért kértem ötleteket,tanácsokat.

Amúgy meglepően sok ez az 5 válasz,szóval köszönöm :)))

2019. okt. 28. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Az amerikai focit Mo-n pont, hogy ilyen korban szokták átlagban kezdeni. Vagy még később.
2019. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tájfutás (tájékozódási futás), falmászás; de (ha szereted a küzdősportokat) akár a bjj is.
2019. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!