Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok Budapesten ingyen/ol...

Hol tudok Budapesten ingyen/olcsón sportolni?

Figyelt kérdés

Idén költöztem vidékről Budapest belvárosába, hogy jó iskolában tanulhassak. Anyagiak terén komoly áldozatot kellett hozzak, kizárólag ösztöndíjból gazdálkodom, ez az albérlet levonásával kb. arra elég, hogy krumplis tésztán éljek. Előtte aktívan sportoltam, erre most nincs pénzem, de nagyon hiányzik, már az általános energiaszintemen is megérzem.

A Margit-szigetre szoktam járni futni, de az gyalog messze van, visszafelé pedig kellemetlen izzadtan BKV-val menni.

Street workout sajnos nem jöhet szóba, zenész vagyok, nem igazán lehet izomláz a felsőtestemben. Elsősorban ingyen vagy olcsó kardio, jóga érdekelne, azok nagyon hasznosak lennének számomra.

(Dolgozni nincs lehetőségem, átlagosan 12 órát vagyok iskolában, hétvégén is.)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. nov. 7. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ingyen sehol, max. kimész a parkba jógázni, futni, vagy otthon youtube videókra tornázol. Egyébként nem tudom, mi a gondod az izzadtan BKV-zással? Az izzadtság csak akkor kezd büdös lenni, ha már több órája "erjed" a hónaljad.

Átlag 1900-2200 Ft egy csoportos óra, vagy belépő terembe. Ha bérletet veszel lehet hogy kedvezőbben kijön egy alkalom.

2019. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél egy biciklit, akar hasznaltat is. Járhatnál vele suliba is, meg a Margitszigetre is kimehetnél vele, Futás után meg azzal haza tudsz menni, nem kell BKV-zni.
2019. nov. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!