Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karate edzésen mezítláb kell...

Karate edzésen mezítláb kell lenni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Már megint lábfétis téma?
2019. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Magic válasza:
74%
Úgy emlékszem igen
2019. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Igen. Többek között ezért is hagytam abba, mert mezítláb folyamatosan talpgörcsöt kaptam és nem engedték a zoknit.
2019. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Dr martensben kell lenni
2019. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andi80018 ***** válasza:
100%
Igen.
2019. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, függetlenül attól, hogy tatamin vagy parkettán van-e az edzés.
2019. nov. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BVB fangirl válasza:
100%

A karate egy mezítlábas küzdősport mint a kung-fu vagy a taekwondo.. hidd el nekem, hogy mezitlab konnyebb is mint cipoben.. pláne mint zokniban.. akkorát taknyolhatsz benne, hogy két hétig nem ismersz majd magadra..

Persze mindenhol vannak "újítások".... valahol megengedett valahil meg nem... viszont ha problémáid vannak, pl konnyen felfazol vagy valami boka szalag szakadásos cucc akkor jó lenne valami ami tartja a lábad.. ha nem cipő akkor valami más... viszont ha lúdtalpad vagy akkor kifejezetten jót tesz a mezítlábass edzés


Remélem tudtam segíteni :)

2019. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!