Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti miben szoktatok kondizni,...

Ti miben szoktatok kondizni, fitness-ezni?

Figyelt kérdés
Ha komolyan edzetek és nagyon megizzadtok, akkor utána ott zuhanyoztok? Akkor persze mindenből új ruhát vesztek fel. Most olvastam hogy még sport alsó is létezik. Milyen anyagú ruha vált be nektek? Minden vizes izzadt ruhát lecseréltek, még ha otthon is zuhanyoztok? Vagy van hogy hazamentek vizes cuccban de meleg kabátban?

2019. nov. 9. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt hogy edzésről angolra izzadtan mentem, óra végére megszáradtam. Amúgy szoktam helyben zuhanyozni de évekig meg voltam nélkül e, ez csak egy szokás. A gatyám viszont csak este cserélem mindig. ;)
2019. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 subrette ***** válasza:
Ha intenzíven edzek a bugyi is csuromvizes lesz, így azt szárazra cserélem utána. Ott zuhanyozom többnyire, így otthon már nem kell.
2019. nov. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!