Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Semmi akaraterőm nincs, de...

Semmi akaraterőm nincs, de úgy érzem muszáj elkezdenem valamit sportolni! Ötletek?

Figyelt kérdés
Mintha érezném, hogy a testem kiabálna hogy <kezdj el valamit mozogni!> :D De egyszerűen iszonyat gyenge vagyok bárminek is nekikezdeni. Ötletek, akik jártak már hasonlóan? Szeretnék jó formában lenni, emellett remélhetőleg az akaraterőmet is fejleszthetném a mozgás által. Mivel érdemes kezdeni?

2019. nov. 15. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés lehet.
2019. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel tényleg csak annyit tudsz csinalni hogy elkezded es aztan ra fogsz szokni. En is atmentem ezen parszor amikor betegseg, suli, munka miatt kiestem az edzesbol.


Praktikak amik segithetnek:

- csinalj fix edzesbeosztast. Heti 2

SZENT ÉS SÉRTHETETLEN idopontot ütemezz be ahol MINDIG edzes lesz ha törik ha szakad. Oda nem szervezel semmit, a napodat ezekhez alakitod.


- Motivacios poszterek a szobaba, zenek, filmek, idezetek..teremts olyan környezetet ami emlekeztet a sportra es motival hogy menj.


- Menj valamilyen tarsas, havidijas edzesre, egyreszt a csapat is motival masreszt az is hogy kifizetted. Probalj ki valamit es ha megtetszett akkor vegyel eves berletet. K..va draga lesz de pont ezert le fogsz jarni.

2019. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. nov. 15. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy bérletet mondjuk egy konditerembe. Az nagyjából 8000Ft. Na most, ha nem mész el rendszeresen, akkor kidobtál 8000Ft-ot. Csak nem akarod úszni hagyni a pénzed.. Tádá, itt a motiváció.
2019. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallgasd egész nap ezt a motivációs zenét. Ha ez nem hozza meg a kedved akkor semmi.


[link]

2019. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!