Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen mégis milyen sportot...

16 évesen mégis milyen sportot NEM késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy ebben a korban már semmilyen sportot nem lehet elkezdeni mert "öreg" vagyok hozzá. Pont azokat a sportokat amiket szeretek, azokhoz késő. Nagyon rossz érzés. Jelenleg fociztam csak meguntam, szeretnék valami mást de nem nagyon van lehetőségem. Például mivel már közeledünk a karácsonyhoz, szerettem volna korcsolyázni de azt is csak hobbi szinten tudom űzni pedig imádom. Itt Pécsen nincs is lehetőség szerintem versenyszerűen űzni mert nem fedett pálya van. Max télen. Lovagolni szerettem volna de az meg elég drága,nem tudunk ennyit fizetni. A legtöbb táncot is korán kell kezdeni, pedig azt is szeretem. Régen meg nem jártam táncolni a szüleim nem irattak be sehova. Labda játékokkal az a baj hogy alacsony vagyok és nem lenne sok sikerem benne. Az mondjuk nem is annyira vonz. Tudtok valami olyan sportot amit nem kell feltétlenül korán kezdeni és lehet benne versenyezni? (Nem ilyen EB-szintre gondolok) vagy hagyjam a francba?

2019. nov. 16. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyúrás
2019. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.. Jó mindegy igazából mindent késő úgy látom úgyhogy semmi értelme..
2019. nov. 16. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávfutás, triatlon. Még eredményes is lehetsz benne.
2019. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lövészsportok.


Barátnőm 25+ évesen kezdte, mára EU szintű versenyző.


De a futás sem rossz. A küzdősportok meg direkt hasznosak is.

2019. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olimpikon nem leszel ugyan már, de pl röpinél a liberók alacsonyabbak, sőt nekem 164 cm-es kosaras csaj ismerősöm is volt:) persze ő megelégedett néhány kerületi, esetleg megyei versennyel.

A táncban sem esélytelen, hogy kisebb versenyekre eljuss.

2019. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 évesen még kb. bármit elkezdhetsz szerintem, amihez érzéked van. A verseny karriered kicsit később fog beindulni és esetleg rövidebb lehet, de még fiatal vagy és akik nálad korábban kezdték, azok is átlagban csak 2-4 évvel, ami azért nem behozhatatlan hátrány.
2019. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hip hopot soha nem késő elkezdeni, ha lenne kedved hozzá. Én 19 évesen lettem junior kezdő táncos. Mellette ritkán, de járok úszni, és korizni is télen.:)
2019. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az hogy azt mondjak masok hogy keso elkezdeni ezeket a dolgokat, en ugy gondolom baromsag. Ha tenyleg szeretned, es mondjuk heti 3-4x 2 orat csinalod akkor van siman eselyed. Ne erdekeljen mit mondanak:)
2019. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!