Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet az erősebb?

Szerintetek ki lehet az erősebb?

Figyelt kérdés
Tesi órán mindíg utolsó szoktam lenni mindenben. (Futás, távolugrás stb) Aminek valószínűleg az az oka, hogy 105 kiló vagyok és 180 centi. Viszont az egyik osztálytársam 192 centi mellé 8 kiló, tehát elég vékony, és mondjuk ingafutásban én futottam 36-ot, ő meg csak 38-at, meg 2 ezer méter futásnál én 12:06-ot futottam, ő pedig 11:40 valamennyit. Tehát szerintetek én magamhoz képest erősebb vagyok, mint ő? Mert neki ezzel a testtömeggel sokkal könnyebb lenne a mozgás, de rajta szerintem alig van izom.

2019. nov. 21. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és fiúk vagyunk.
2019. nov. 21. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy "magamhoz képest én erősebb vagyok-e mint ő magához képest" az egy elég szubjektív dolog. Az olimpián se eszerint pontoznak. Vannak objektív mérőszámok, az tud az összehasonlítás alapja lenni.
2019. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az erősebb.
2019. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezem máshogy, ha ő sokkal könnyebb mint én, de mégis csak egy nagyon picivel teljesít jobban mint én, akkor ki a jobb? Mivel nekem sokkal nagyobb terhet kell mozgatnom, és mégis majdnem egy szinten vagyok vele.
2019. nov. 21. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden ismert körülményt figyelembe véve te vagy a jobb. De nem erősebb, hanem az állóképességed, akaratod haladja meg az övét. IDe az is lehet, hogy te mindent beleadsz, hogy bizonyíts, ő meg csak tinglitanglizik mert "muszáj" és ebből adódik a kis különbség.
2019. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!