Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég súlyosan elhíztam az utóbbi időben, közeledek a 150 kilóhoz. Ha nem változtatok, akkor hamarosan át is lépem, de félek edzőterembe menni a testemmel. Tudtok ajánlani Pesten olyan edzőtermet ahol esetleg nem érezném rosszul magam? Pl. ha kevesen látják a testem, mert olyan a hely kialakítása, az ott dolgozók attitűdje barátságos, stb. Köszönöm. 21f

2019. nov. 23. 13:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
A törzstagok minden edzőteremben az évek óta edző elég jó fizikummal rendelkező emberek. Viszont ők is tudják, hogy mindenki kezdi valahol, plusz ott mindenki a saját edzésével van elfoglalva. Persze bunkók is mindenhol vannak, de ez ne tántorítson el.
2019. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezett ilyen terem nincsen, de hozzánk is jár egy extrém gömbölyű csaj, szerintem 120 kiló körül lehet. Senki nem nézi ki, ugyanúgy kezelik mint bárki mást. Én is járok, és én sem vagyok nádszál vékony. Szerintem nézz ki néhány termet, hívd fel őket, keress edzőt, aki majd foglalkozik veled. Muszáj néhány helyen próbát tenned, hogy megtudd, hogy érzed magad. De mindamellett, hogy edzeni kezdesz, ne feledd, hogy a fogyás 80%-ban az étkezésedtől függ.
2019. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Van a 13-ban a Suhanj fitnesz, fogyatékkal élőknek, de bárki mehet. Ott gondolom, megszokott mindenféle, átlagtól eltérő ember.

[link]

2019. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg van valami ötletetek hogyan készüljek fel lelkileg az első alkalomra? Nagyon szorongós típus vagyok, azt sem tudom pontosan mit csináljak ha bemegyek egy ilyen helyre.
2019. nov. 23. 17:06
 5/38 anonim ***** válasza:
Szerintem első alkalommal mindenképpen kérj segítséget. Először telefonálj be vagy írj emailt és kérj edzéstervet. Az első órán tanácsokkal fognak így ellátni, megmutatják melyik gépet hogyan kell használnod és miből mennyit csinálj.
2019. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Még az #5 vagyok.

Lehet nem volt egyértelmű, előbb telefonálj oda és az első órára kérj személyi edzőt.

2019. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

#4

Én úgy készültem fel az első alkalomra, hogy bementem és beszéltem az egyik személyi edzővel. Körbevezetett, megbeszéltük mire van szükségem, mit hogyan érdemes, aztán másnap összeszedtem a starter packot és következő nap már mentem is.


Az elején szerintem fölösleges túlgondolni és túlizgulni. A lényeg a rendszeresség. Plusz úgy gondolom, hogyha totál ismeretlen terep a konditerem, akkor legalább az első 2-3 hónapban jó, ha segítséget kérsz egy személyi edzőtől.

2019. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha szorongsz akkor dobjál be előtte egy-két xanaxot vagy rivotrilt.
2019. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

Amit viszont soha nem fogok megérteni, hogy hogyan jutottál ide 21 évesen?

150kg bazki. 100 nál nem tűnt még fel, hogy gáz van? Vagy később 110, 120 nál?


Lehet nem csak edzened kéne hanem pszichológiai tanácsadás se ártana.

2019. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
de feltűnt, de nem tudtam tenni ellene és most sem tudok
2019. nov. 23. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!