Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lakott már valaki jógastúdió...

Lakott már valaki jógastúdió alatt?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy a felettünk lévő lakásban jógastúdiót alakítanak ki. Elég érzékeny vagyok a zajokra, nem tudom, hogy mennyire fog lehallatszani, ha felettünk jógáznak? Tudom, hogy a jóga relaxál, meg ilyesmi, de még sosem csináltam, ezért nem tudom milyen hangokkal jár a dolog. Eddig gyerekes család volt felettünk és őket simán lehallottuk (rohangálás, játékok ledobálása a földre, ha hangosabban kiabáltak, sikítoztak). Sorry a jógásoktól, tényleg nem tudom, hogy működik a dolog, de a gyerekek után szeretnék egy kicsit nyugisabb felső szomszédokat. :D

2019. nov. 25. 09:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Jobban aggodnék a démonok miatt...
2019. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 subrette ***** válasza:
100%
Egy jógaóra sokkal nyugisabb, mint pár eleven gyerek szaladgálása. Szerintem kevesebbet fogtok hallani, vagy semmit.
2019. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöznék sátánisták közelébe
2019. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Én laktam, de majd össze szartam magam, folyamatos halálhörgések és sikolyok hallatszottak le, 1-2 alkalommal mikor a nappaliban áldozták a szűz fekete bárányt, lefolyott a panelokon át a vére és eláztatta a fehér falamat... az utolsó csepp az volt, mikor dimenzió kapu nyillott a spájzomban és gonosz bajszos alteregói jöttek rajta a haverjaimnak... fu... dejó, hogy elköltöztünk..
2019. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

A démontisztelet valóban nem gyerekjáték..

de velük meg lehet beszélni, hogy csöndben csinálják.


Mint megtudtuk, ugyebár a mozgásforma önmagában alkalmas az idézésre, ráadásul közben eléggé kell koncentrálni, így nincs rá mód, hogy még zajongjanak is.


Egyébként elég jó fejek, mondom szólsz nekik, hogy halkan csinálják nem lesz gond! :)

....csak nem szabad felhúzni a bennük lakót

2019. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!