Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100kg vagy afelletti lányok?!

100kg vagy afelletti lányok?!

Figyelt kérdés
Akik fogyni akarnak és edzeni. Hova szoktatok járni? Van esetleg direkt túlsúlyosaknak edzőterem vagy ilyesmi? Nagyon szeretnék fogyni de nem merek csak úgy lemenni edzőterembe. Ha valaki esetleg Pesten szintén így van vele de más ducival edzene én szívesen csatlakoznek. Illetve meghallgatok bármilyen tapasztalatot diétával kapcsolatban is

2019. nov. 28. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Én imádom a húsosabb lányokat 😘


Szerintem vétek lenne fogyiznod.


😍😍😍

2019. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne edzőterembe menj, hanem úszni.
2019. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 hát azért 110kg az sok:((


#2 gondolkoztam azon de a fürdőruha hordassal problémáim vannak.

2019. nov. 28. 15:02
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A saját érdekedben: itt ne kérdezgess. Inkább keress fel egy személyi edzőt (az még jobb, ha egyben dietetikus is).
2019. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Én egyetértek az első válaszadóval :)Keress olyan párt aki ezt szereti. Én is pl. a duci nőket imádó férfi vagyok.

Üdv,

27/F

2019. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

A +- száz (plussz-mínusz száz) blogot láttad már?


[link]


A srác 220 kilósan kezdte, személyi edzővel, de teremben, most lehet olyan 150-160 (mert visszaizmosodott egy csomót), és mostanában Ironman versenyekre jár és már nem is ő szokott lenni az utolsó.


Ha megvan az elhatározás, akkor irány egy terem, nem túl puccos, hanem olyan, ahova tényleg sportolni járnak az emberek.


Esetleg ha van lehetőséged a közelben, és nem taszít a gondolat, akkor próbáld ki a brazil jiu jitsut. Ez cselgáncsruhában végzett küzdősport, nagyon nagy részt a földön. Tehát nem is állva, nem mintha ettől könnyebb lenne, mindenesetre a térdnek-bokának jót tehet, hogy nem állva sportolsz, hanem ülve-fekve, és azt is egy rugalmas, vastag szőnyegen.


Persze az alkatod miatt valószínűleg nagydarab srácokkal kell gyakorolnod, de ha te ebből nem csinálsz problémát, szerintem ők sem fognak, hiába van szoros testi kontakt.


És tapasztalatom szerint a küzdősportolók közt nagyobb az alapból megadott tisztelet az edzőtársak felé, és akármilyen szinten elismerik az erőfeszítést - ha ügyetlen is vagy, vagy hamar kifáradsz, ha odateszed magad, az elismerést szül, és segítséget kapsz.

2019. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
46%
Én is imádom az ilyen lányokat. Van bennük valami ami megragad
2019. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Meg gondolom a cukorbetegség is szexi, meg ha nem tudnak felmenni a 3.-ra anélkül, hogy leizzadnának.

Ne hallgass rájuk, hiába szexi ez a súly, az egészségeddel játszol.

2019. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ekkora túlsúllyal ne edzőteremben kezdd. Nem azért, mert kinéznek, hanem mert tönkrevágod az izületeidet. Úszás. Értem én, szégyellős vagy, nincs komfortérzeted ilyen helyzetben, de ezen tedd túl magad. Idővel rájössz, hogy nem nagyon érdekel senkit, hogyan nézek ki, mikor elkezdesz edzeni, bizonyos IQ felett, persze. Az alattiakkal pedig nem szabad foglalkozni. Kezdd el, ha meglátod az eredményét azonnal motiváltabb leszel.

Illetve, mozgás ide vagy oda, az étrended legyen az első. A fogyás nagyobb arányban függ attól, mint az edzéstől. A megfelelő étrend fogyaszt, a mozgás segít, és formásít.

2019. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Lehet kicsit később válaszolok a kérdésedre, mint kéne, de próbálok segíteni, ha nem baj.

Én 17 éves vagyok, és 75 kg-ról indultam, próbálok olyan 55-60 kg körülre lefogyni.

Az egészet úgy kezdtem, hogy megváltoztattam picit az étkezési szokásaimat (kevesebb üdítő, kisebb adag vacsora, több gyümölcs, zöldség, többet ittam), ezzel lement 5 kg. Aztán nyáron kevésbé figyeltem oda a kajálásra, de 0-24 izzadtam, relatíve sokat mozogtam, és lement 2 kg.

Most ősszel és télen úgy próbálok fogyni, hogy kerülöm a gyengéimet, a péksütiket, nem eszek kenyeret olyan ételekhez, amikhez korábban azt ettem, és akkor eszek, mikor tényleg éhes vagyok, unalmamban már nem megyek hűtőzni. Mozogni is többet mozgok, biciklizem, sétálok (mert félek elmenni uszodába, mert sok osztálytársam úszik, és tartok tőle, hogy kinevetnek), illetve itthon szoktam erősíteni.

Ami a tapasztalatokat illeti: jobban érzem magam így, 7 kg-val könnyebben, de voltam már 68 kg sokszor. Nem olyan látványos még a változás a tavaszi 75-höz képest. Ugyanazokat a ruhákat hordom, igazából a nadrágokon látom a változást, hogy most már kevésbé nézek ki bennük rosszul.

Neked pedig sok sikert a fogyásodhoz!

Üdv.:egy lány vidékről

2019. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!