Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magasabbra...

Hogyan tudnék magasabbra rúgni? Milyen nyújtó gyakorlatokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Taekwondo edzésre járok, és bár még csak pár hónapja kezdtem, de a rúgás nagyon gyengén megy. Épphogy csak a minimum magasságot érem el, de más rúgástecnikákkal az sem megy. Próbálok nyújtó gyakorlatokat csinálni , de semmilyen hatékony nyújtást nem találtam. Esetleg valaki tudna ajánlani olyat ami neki bevállt? Nagyon hálás lennék.

2019. nov. 29. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb választ az edződ tudja adni, ő ismeri legjobban az adottságaidat. Kérdezd meg őt, biztosan szívesen segít. Addig pedig az edzéseken tanult nyújtó gyakorlatokat csináld otthon is. Hajrá!
2019. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem itt az elején keress más küzdősportot, hidd el. Ha az itfet csinálod az még úgy elmegy.
2019. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!