Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

178 cm magas férfi részére milyen walking bot méret megfelelő?

Állítható, vagy fix méretű a jobb? Milyen kiegészítő javasolt? Városban és erdőben használnám. Ez lenne az első botom, szívesen fogadnék el tanácsot attól aki már gyakorlottan használja.

Keress kérdéseket hasonló témában: walkingbot

dec. 2. 20:54  Privát üzenet  

A válasz

A testmagasság * 0,68.

Nézetem szerint a kezdőknek az állítható a gyakorlatiasabb.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 2. 21:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. A típus témában utánanéztem és arra jutottam, hogy nekem nem a sport, hanem a túrabot lenne jobb egy gumivéggel.

# 2/2Időpont dec. 3. 10:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajándék ötletek várok,29 éves nő és 37 éves férfi részére, ajánlanátok valamit?
Szövetkabát melső részére mit kell tenni? (Férfi. )
Gyermeknőgyógyászt keresek a 15 éves lányom részére. Doktornőt szeretnék, nem férfi orvost. Lehetőleg Budapesti, vagy Pest megyei, és nem maszek. Kit ajánlotok?
Milyen étrendmintát és életvitelt tudnátok javasolni túlsúlyos, magas vérnyomásos,58 éves férfi részére?
45 éves férfi részére milyen támogatott felnőttképzések elérhetőek?
HPV vírus vizsgálatot szeretnék magam részére. (férfi) Hol találok Szegeden ilyen helyet?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!